Coşkun Bilgin’den Dost Beykoz'a ziyaret

  • Güncelleme: 07.11.2014 00:11
  • Okunma: 6823 kez
  • Yorum: 0
Daha önce Ardahan Eğitim Vakfı'nın (AREV) daveti üzerine Beykoz'a gelen Ümraniye Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Coşkun Bilgin, bu kez Dost Beykoz'u ziyaret etti.
Coşkun Bilgin’den Dost Beykoz'a ziyaret

Gazete Başyazarı ve İmtiyaz Sahibi Kader Gür tarafından karşılanan Coşkun bilgin, bir süre Gür ile sohbet etti. Beykoz Devlet Hastanesi'nden önce SGK’nın Üsküdar Sosyal Tesisleri’nde 10 yıl süre ile görev yaptığını kaydeden Gür, kendisinin ayrılmasının ardından kuruma Müdür olarak gelen Coşkun Bilgin'e ortak çalışma arkadaşlarından bahsetti. Kurumdan ayrılmış olmasına karşın dostlarından sürekli bilgi aldığını kaydeden Kader Gür, Ümraniye SGK Müdürü Coşkun Bilgin'e ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Ümraniye SGK Müdürü Coşkun Bilgin ise ilçesinde yaptığı çalışmaları gösterme olanağı yakaladığını ve Ümraniye'deki hemen her gazete ve haber sitesiyle tanıştığını kaydetti. Beykoz'a ise yabancı olduğunu ancak ortak dostlar aracılığıyla tanıdığını ifade ederken, şöyle dedi:

Coşkun Bilgin: “Dost Beykoz, güçlü bir platform”

"Bizim Ümraniye'de gerçekleştirdiğimiz işleri basın aracılığıyla tüm Ümraniyelilere duyurmak istemiştik. Bundan sonra ise tüm yerel basınla bir araya gelme ve birbirimizi tanıma fırsatımız oldu. Ancak takdir edersiniz ki, Beykoz bize biraz bu anlamda yabancı kalıyor. Yerel basınını çok iyi bilemiyordum. Ancak gerek burada verdiğimiz semineri haberleştirmeniz ve gerekse Beykoz'daki arkadaşlarımızdan öğrenebildiğimiz kadarıyla Dost Beykoz bir hayli güçlü bir platform. Ben de sizlere çalışmalarınızda başarılar dilemek isterim."

Coşkun Bilgin'i kapıya kadar uğurlayan Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, yeniden bir araya gelmek ve daha uzun süreli bir sohbet gerçekleştirmek adına Ümraniye SGK Müdürü'nden söz aldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz