Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı

  • 0
  • 4199
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı
Çömlekçi Beykoz siyasetine heyecan kattı

Geçtiğimiz Ocak ayında MHP Beykoz İlçe olarak atanan Emre Çömlekçi, Beykoz Belediyesi’ne ait Kemankeşe Restoranda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Çömlekçi’ye basın toplantısında oluşturduğu yeni yönetimin üyeleri ile birlikte Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri Kadir Çakıroğlu ve Bülent Gökdağ da eşlik etti.

Açıklamalarında ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı ve yaralılara da şifa dileklerinde bulunan Başkan Çömlekçi, “Rabbim inşallah bir daha böyle bir felaketler memleketimizi yaşatmasın” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Beykoz İlçe Başkanlığı görevine atandığını ve geçmiş dönemlerde milliyetçi, ülkücü harekette birçok görevde bulunduğunu dile getiren Çömlekçi, Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı, Maltepe Ülkü Ocakları Başkanlığı, İstanbul Anadolu Yakası Ülkü Ocakları Bölge Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İstanbul İl Teşkilat Başkanlığı görevinde bulunduğunu hatırlattı.

Çömlekçi, İstanbul İl Başkanlığı Yönetimine davet edildiğini fakat daha sonra Beykoz İlçe Başkanı olarak atanmasına karar verildiğini söyledi.

Beykoz’da yeni bir yapı kurduk

“Beykoz ilçe teşkilatımızda hamdolsun yeni bir yapı kurduk. Genç, dinamik bir yönetim ve divanımızı oluşturduk. Beykoz'daki kırk beş mahallenin otuz dokuzunda teşkilatımızı kurmuş bulunmaktayız. On beşinde de Bayan mahalle başkanları atadık” şeklinde konuşan MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, “yaşanan deprem nedeniyle teşkilatlanma çalışmalarına bir süre ara vermek zorunda kaldık, fakat bugün itibari ile çalışmalara kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi.

Ahde vefanın ne olduğunu gösterdik

“Beykoz'da nerede bir ülküdaşımız varsa, nerede bir ülkücü ağabeyimiz kardeşimiz varsa, köşede kalmışsa, mümkün mertebe görüştük. Ahde vefanın ne olduğunu bütün ülküdaşlarımıza gösterdik.” diye konuşan Çömlekçi şöyle devam etti:

Beş yüz elli sandık görevlimizi hazırladık

Beş yüz elli tane sandık görevlisi, yedekleriyle beraber altı yüz kişi yapıyor. Bunları tamamladık. Akabinde ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu beyefendinin seneyi devriyesi hasebiyle Rüzgarlıbahçe Merkez Camii'nde Kuranı Kerim tilaveti gerçekleştirdik. Allah kabul etsin.

Yöre derneklerimize ziyaretlerimiz oldu. Giresunlular, Çorumlular, Tokatlılar Derneklerini ziyaret ettik. Aile ziyaretlerinde bulunduk. Teşkilatımızla elimizden geldiği kadar her platformda kucaklaşmaya çalıştık.

Ne kadar ülkemiz bir felaket geçirmiş olsa da teşkilat işlerini çok sekteye uğratmamaya çalıştık.

Ben Beykozluyum

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi siyasi çalışmalarının yanı sıra kendisinden de söz ederek, “ben Beykozluyum. Akbaba Köyü'nde doğdum. Orada büyüdüm. Beykoz'da yetiştim. Beykoz'da evlendim. Çocukluğumuz bütün hayatımız Beykoz'da geçti. Beykoz'un maruz kaldığı sıkıntıların çoğuna ben de maruz kaldım” ifadelerini kullandı.

Göreve gelmemsiyle Beykoz’un sorunlarına yönelik analiz yaptıklarını ve kendilerine göre bir çalışma programı oluşturduklarını söyleyen Çömlekçi, "Beykozlu vatandaşlarımızın sıkıntıları nedir? Tespitlerde bulunduk, vatandaşlarımıza nasıl yardımcı olabiliriz, nasıl onların sıkıntılarını giderebiliriz? Bunun tasasına düştük” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

İyi bir kadro, güçlü bir ekip kurduklarını ve bu kadrolarla Beykoz'un sıkıntılarına merhem olacaklarına inandıklarını kaydeden Emre Çömlekçi, “önümüzde bir Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimi var. Burada tabii Cumhur İttifakı tarafındayız. Cumhur İttifakı'nın adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar cumhurbaşkanı olması için sahada çalışacağız. Mecliste güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi için mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz” dedi.

Emre Çömlekçi şunları söyledi:

Beykoz’umuzda iyi neticeler alacağımıza inanıyorum. Çünkü sokaktaki görüntü bize bunu gösteriyor. Ben inanıyorum ki bu seçimde Beykoz'da milliyetçi, ülkücü hareket tarihinin en yüksek oyunu alacak. Biz buna gerçekten yürekten inandık. İnanmak başarmanın yarısıdır. Yarısını başardık hamdolsun. Diğer yarısını da çalışarak ortaya koyacağız ve milliyetçi ülkücü hareketi Beykoz'da en iyi şekilde temsil edeceğiz. En iyi yerlere getireceğiz.

Başkan Çömlekçi toplantı sonunda basın mensuplarının da görüş ve önerilerini dinleyerek, açıklamalarda bulundu. Basın mensupları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri daha sonra İlçe Başkanı Başkan Emre Çömlekçi ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

Haber Merkezi

Beykoz'da okulun çürük demirleri çimentoyla kapatıldı
Önceki Beykoz'da okulun çürük demirleri çimentoyla kapatıldı
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz