Çolak Ailesi’nin acı günü

  • 2014.08.14 00:00
  • Güncelleme: 05.02.2014 00:11
  • Okunma: 7729 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinde kişilikleri ile örnek gösterilecek şahsiyetlerden olan biri siyaset biri spor dünyasından olan Yalçın ve Kamil Çolak kardeşlerin babaları Emin Çolak vefat etti.
Çolak Ailesi’nin acı günü

Daha önce formasını giydiği Kavacıkspor ile Antrenörlüğü yaptığı dönem Şampiyonlukyaşayan en son Fişekspor’da ve ardından İstanbul 2. Amatör Ligi maçlarına hazırlanan ilçemiz takımlarından Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübünde antrenörlük yapmakta olan KamilÇolak babası Emin Çolak'ın uzun süre rahatsızlığının devam etmesi ile üzüntü yaşamakta idi.

Beykoz Belediyesi Meclis Üyelerinden olan Yalçın Çolak'da aynı kardeşi Kamil Çolak gibi Babası Emin Çolak'ın Beykoz Devlet Hastanesi’nde yakalandığı hastalığın tedavi sürecini uzun süredir takip edip umutla beklemekteydi.

73 Yaşında vefat eden merhum Emin Çolak'ın cenaze namazı Kavacık Hasan Yavuzcamiinde öğle namazını müteakiben yüzlerce Beykozlunun iştiraki ile kılındı. 7 kardeşten oluşan Çolak ailesi babalarının vefatı dolayısı ile cenazeye katılanların baş sağlığı dileklerini kabul ederken oldukça üzgün göründüler.

Beykoz Belediye Başkanı ve Mart ayında gerçekleşecek Mahalli seçimlerde yeniden AK Parti Adayı olan Yücel ÇelikbilekCumhuriyet Halk Partisinin Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Eski dönem Belediye Başkanlarından Muharrem Ergül, AK Parti Beykoz İçe BaşkanıAdem Sefer ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri, yeni meclis için adaylığını koyan isimler, Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici başta olmak üzere bazı muhtarlar,Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kamil Çolak’ınson antrenörlüğünü yaptığı takım Fişekspor’un Başkanı, Beykoz ilçesindeki spor kulüplerinden BaşkanYönetici ve futbolcular cenaze töreninde bulunanlar arasında idi.

Merhumun cenaze namazı eda edildikten sonra merhumun oğulları adına Yalçın Çolak, eğer ki babasından kalan bir borç-alacaklı varsa müracaat etmesini istedi. Merhum Hacı EminÇolak’ın cenazesi daha sonra defnedileceği Akbaba Köyü Mezarlığına yoğun bir konvoy eşliğinde hareket etti. Burada dini vecibelerin yerine getirilip defin işleminin gerçekleşmesinin ardından bir grup hoca efendiler tarafından dualar okundu. Mezarlıktaki törene da yoğun bir katılımın olması dikkatlerden kaçmadı.  Mezarlık girişinde son kez taziyeleri kabul eden Çolakailesi, burada katılanlara mendil hediye ettiler.

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz