Çok değerli Beykozlu hemşerilerim...

  • 2
  • 20735
Çok değerli Beykozlu hemşerilerim...
Çok değerli Beykozlu hemşerilerim...

Geçtiğimiz Ocak ayında, yaklaşık 8 yıldır sürdürdüğü Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan istifa eden M. Hanefi Dilmaç bir basın açıklaması yaptı...

Açıklamasında Beykoz halkına, Beykoz Belediye personeline ve AK Parti teşkilatlarına teşekkür eden Hanefi Dilmaç, birlik beraberlik mesajları verdi.

Siyasi tartışmalara girmek istemediğine vurgu yapan Dilmaç, "Beykoz'a hizmet etmenin ortak idealimiz olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Dilmaç açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

Çok değerli Beykozlu hemşerilerim;

Geçtiğimiz günlerde, Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılmamın yerel basında ve Beykoz gündeminde yer alması nedeniyle bu açıklamayı yapmanın uygun olacağını değerlendirdim.

Çavuşbaşı Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığım 7 yıllık süreçte; desteğinizi, güveninizi hep yanımda hissettim. Yürüttüğümüz çalışmalar vesilesiyle; her zaman, sokak sokak, mahalle mahalle, kısaca her alanda sizlerle beraber olduk. Bu nedenle her birinize gönülden teşekkür ediyorum.

Ayrıca göreve geldiğim ilk günden itibaren desteklerini esirgemeyen; başta Beykoz halkı olmak üzere, Beykoz Belediye yönetimimize, AK Parti ilçe teşkilatımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, kanaat önderlerimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Öncelikle, bu süreçte yoğun olarak şahsımı telefonla arayan, mesaj gönderen hatta bizzat ziyaretime gelen çok kıymetli kardeşlerime ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Önümüzdeki dönemde; yenilenmenin, gelişmenin ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın, 1994 yılında başlatmış olduğu mücadele ruhuyla, insanımızın gönlüne dokunarak, derdini dert edinerek, Beykoz’a hizmet etmenin ortak idealimiz olduğu inancındayım.

Her yöresinde ayrı bir güzelliğin yaşandığı eşsiz vatanımızın beka mücadelesi verdiği bu dönemde, geleceğe dönük farklı siyasi mülahazalara girmenin şu süreçte uygun olmadığı düşüncesindeyim.

Önümüzdeki süreç; zihnimizle, fikrimizle ve yüreğimizi ortaya koyarak, referandum için çalışacağımız bir dönem olacak. 15 Temmuz destanının yazılmasında müstesna bir yere sahip Beykoz’un, referandumda da mührü millet iradesinden yana vuracağına kalpten inanıyorum.

Beykoz’da doğan ve ömrü Beykoz’da geçen bir kardeşiniz olarak, Beykoz’umuzun geleceği için yüreği çarpan her kardeşimle; Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımızın ve Partimizin emrinde omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle güzel ilçemizde bir ve beraber olduğum dava arkadaşlarıma, dostlarıma ve tüm Beykozlu kardeşlerime en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunarım.

M. Hanefi DİLMAÇ / İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi

Beykoz  Belediyesi Pardus'u tercih etti
Önceki Beykoz Belediyesi Pardus'u tercih etti
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (2 Yorum)

Bektaş (7 yıl önce)

Sizi 15 temmuz gecesi tem oto yolunda gördüm hic bir şeyden haberimiz yoktu başkanım ne yapalım dedim sizde Tankları durduruyoruz dediniz çok şükür başardık. (insanımızın gönlüne dokunarak, derdini dert edinerek, ) demişsiniz vatandaş olarak bunu kim başarırsa bu millet onu her daim sever...

İbrahim mollahüseyinoğlu (7 yıl önce)

Şu an ayrı şehirlerde yaşıyor olsak bile Çavuşbaşı belediye seçim sürecinde ve bilehare başkanlığın döneminde kişiliğini ve hizmet aşkını yakinen tanımış biri olarak bu millete hizmetlerinin daha üst kademeden devamını dilerim.

Yorum Yaz