Çocuklardan Beykoz Vefa Grubuna anlamlı hediye

  • Güncelleme: 25.05.2020 07:59
  • Okunma: 6375 kez
  • Yorum: 0
Beykoz ÇODEM Müdürü Rauf Antep, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan merkezde 13-18 yaş grubu kız çocuklara hizmet verdiğini söyledi.
Çocuklardan Beykoz Vefa Grubuna anlamlı hediye

İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Beykoz Çocuk Destek Merkezi (ÇODEM) bünyesindeki cam işleme kursuna katılan devlet korumasındaki çocuklar, Vefa Sosyal Destek Grubu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına bayram hediyesi olarak anahtarlık hediye etti.

Hazırlanan camdan anahtarlıkları Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi teslim aldı.

Hediyeleri ve ince düşüncelerinden dolayı çocuklara teşekkür eden Safi, "Böyle ince düşünülmüş hediyeler bizi gerçekten çok mutlu etti. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle." dedi.

Mektupta, şu ifadeler yer aldı:

"Çok zor bir hizmeti yapıyorlar. Çocuklarımızdan, 'Vefa Destek Grubu'nda çalışan abi ve ablalarımıza bir destekte bulunalım.' teklifi geldi. Cam işleme kurslarında eğitim gören çocuklarımız 140 camdan anahtarlık yaptı.

Bizimle çalışırken keyif aldılar, sıcak bir objeye şekil vermek onlara keyif verdi. Çocuklar bu konuda çok yetenekliler. Zorlukların üzerinden gelmeyi başarabilirler."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ÇODEM, Selim Safi, Hediye

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz