Çiğdem ve Gümüşsuyu Paşabahçe Stadında karşılaştı

  • 0
  • 2145
Çiğdem ve Gümüşsuyu Paşabahçe Stadında karşılaştı
Çiğdem ve Gümüşsuyu Paşabahçe Stadında karşılaştı
Çiğdem ve Gümüşsuyu Paşabahçe Stadında karşılaştı
Çiğdem ve Gümüşsuyu Paşabahçe Stadında karşılaştı

İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grubunda iki Beykoz temsilcisinin karşılaşmasından galip ayrılan taraf Çiğdemspor oldu.

Kavuniçi-Yeşilli ekip ilk yarısını 1-1 beraberlikle kapattığı müsabakanın ikinci yarısında 17 golü bulunan başarılı forveti Kadir Alaca ile gelen 2 gol sonrasında maçı 3-1 kazandı.

Dk.10 Kendisine iletilen topu kafa ile önüne indiren Kadir Alaca sürdükten sonra sert bir şut çekti, Kaleci Yakup Kaan'dan dönen topa bir kez daha vuruşunu yapan Kadir Alaca Çiğdemspor'u 1-0 öne geçirdi.

Dk.16 Gümüşsuyuspor takımı kaleyi tam cepheden göre noktadan bir serbest atış kazandı. Topun başına geçen Burak Nazlı güzel bir vuruşla durumu eşitledi 1-1.

Dk.50 İkinci yarıda oyuna etkili başlayan Çiğdemspor'un organize atağında atılan uzun topta 2 rakibi arasından sert bir vuruş gerçekleştiren Kadir Alaca'nın bu şutunda direğe çarpıp ağlarla buluşan top sonrasında Kavuniçi-Yeşilli ekip maçta 2-1 öne geçti.

Dk.71 Çiğdemspor takımının kazandığı serbest atışta topun başına Eser geçti, herkes direk kaleye şut beklerken, sağdan hızla çıkış yapan Kadir Alaca atılan topla defansı dengesiz yakalayıp ceza alanı içinde sürdükten sonra ters ayakla maçın skorunu tayin eden gole imzasını attı.

Maçta yıldızlaşan isim olan Kadir Alaca attığı 3 golün ardından toplamda 20 gole ulaştı. Çiğdemspor 22 puanla haftayı 6.sırada kapatırken, Gümüşsuyuspor ise 12 puanda kaldı.

Stat: Paşabahçe

Hakemler: Sinan Demir, Ali Kaan Meriç, Ümit Ayhan

Çiğdemspor: Kadir Kaptanoğlu, Erdem Ahmet, Güner Can, Abdullah, Mehmet, Oğuzhan, Eser, Ahmet Keskin, Suat, Batuhan Kaan ( Dk.22 Serkan ), Kadir Alaca

Yedekler: Sait Emre, Onur, Mert Salim, Ömer Faruk, Mert Yeşilbaş, Yiğit, Ender, Ekrem

Yönetici: Arif Hanoğlu

Gümüşsuyuspor: Yakup Kaan, Hamza Eren, Burkay, Burak, Alihan, Halil İbrahim, Ömer Bora, Bahadır Karababa, A.Samet, Erdinç, Bahadır Bayram

Yedekler: Ogün, Batuhan, Kayra, Oğuzkaan, Ali Samet, Kerem, Uğur, Berkay, Baran, Emir Alp

Antrenör: İrfan Avşar

Goller: Dk.10, Dk.50 ve Dk.71 Kadir Alaca, Dk.16 Burak Nazlı

Spor Servisi

Paşabahçe Beykoz’da umutlarını tüketti
Önceki Paşabahçe Beykoz’da umutlarını tüketti
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı