Eğitim

Çiğdem İÖO’ndan Başkana ziyaret

Çiğdem İÖO’ndan Başkana ziyaret
2014.07.19 00:00
| | |
7189

Çiğdem Mahallesi’nde 2010 yılında inşa edilen ve okulla mahalle arasında geçişi sağlayan Çiğdem İlk Okulu Üst Geçidi için, okul müdürü ve okul aile birliği üyeleri tarafından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür ziyareti yapıldı.

Çiğdem İÖO Müdürü Turgut Arslan, okul aile birliği başkanı Kezban Turp, yardımcı Hayrullah Tok ve iki öğrenci tarafından gerçekleştirilen ziyarette, üst geçit sayesinde çocukların trafik tehdidinden kurtulduğu ifade edildi.

Yapılan hizmetin oldukça önemli olduğunu ifade eden Okul Müdürü Turgut Arslan; “Üst geçit yapılmadan önce bu bölgede öğrencilerin araçların aralarından geçerek okula ulaştığını” ifade etti. Okul aile birliği başkanı Kezban Turp ise velilerin çocuklarını artık okula daha rahat ve huzurlu gönderdiğini söyleyerek, Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’e tüm Çiğdem İÖO velileri adına teşekkür etti.

Başkan Yücel Çelikbilek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Yavrularımıza daha güvenli ortamlar hazırlamak ve başarıları için fiziksel koşulları iyileştirmek için çalışıyoruz. Onların yüzü güldükçe ve başarılarını arttıkça da biz mutlu oluyoruz. Okullarımızda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette okula yaptığı katkılar ve hizmetler dolayısıyla Başkan Çelikbilek’e okul yönetimi, veliler ve öğrenciler adına plaket ve çiçek takdim edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çiğdem İlköğretim Okulu, Turgut Arslan, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"