Kültür

Çiçeği burnunda Vekil Adayı Beykoz’da konser verdi

Çiçeği burnunda Vekil Adayı Beykoz’da konser verdi
08.04.2015 18:43
| | |
11861

Foto galeri

Halk Ozanı ve ses sanatçısı Uğur Işılak, Beykozlu sevenleriyle buluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden KÜLTÜR A.Ş.’nin organize ettiği konserler için 39 ilçede sevenleriyle buluşan Uğur Işılak’ın bu kez durağı Anadoluhisarı’ndaki Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek daha önceden belirlenen programı nedeniyle düzenlenen konsere katılamazken, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri Gül Biçer ve Yılmaz Özdemir, Beykoz Gençlik Meclis Başkanı Recep Yaman’ın yanı sıra çok sayıda Beykozlu vatandaş katıldı.

Mehmet Akif Ersoy’un ‘Zulmü Alkışlayamam’ şiirini de besteleyen sevilen sanatçı, şarkısını ilk kez Beykozlularla paylaştı. Yaklaşık iki saat süren konserde katılımcıların coşkusu dikkat çekerken, Halk Ozanı Işılak, “Bu akşamı bizlere ayırdığınız ve vaktinizi aldığımız için sizlerden helallik istiyoruz. Hakkınızı helâl edin...” dedi.

Uğur Işılak: “Milletvekili seçildikten sonra da müzik çalışmalarımı sürdüreceğim”

Yaptığı kısa konuşmanın ardından ‘Gelsen de bir gelmesen de’, ‘Tuna Nehri’ ve ‘Sakarya Türküsü’ gibi popüler olmuş şarkılarını seslendiren Uğur Işılak, katılımcılardan gelen istek üzerine ‘Dombra’ parçasının Arslanbek Sultanbekov tarafından bestelenen orijinal haline de konserinde yer verdi.

Kısa süre önce açıklanan Milletvekili Aday listeleriyle birlikte İstanbul 3. Bölge 9. Sıradan AK Parti Milletvekili Adayı da olan Uğur Işılak, Milletvekili seçildikten sonra da müzik ve albüm çalışmalarına devam edeceğini kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykozhaber, Uğur Işılak, Konser, Muharrem Kaşıtoğlu, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, KÜLTÜR A.Ş, Milletvekili Adayı, Seçim 2015

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"