Yaşam

CHP'yi Beykoz'da sarsan ölüm!

CHP'yi Beykoz'da sarsan ölüm!
21.03.2017 21:19
| | |
13867

Foto galeri

Beykoz'un tanınmış isimlerinden Şerafettin Şaban, Paşabahçe Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Paşabahçe Mahallesi'nin sembol isimlerinden Çavuş lakaplı Şerafettin Şaban, öğle namazının ardından düzenlenen cenaze töreniyle birlikte son yolculuğuna uğurlandı. Beykoz'da oldukça geniş bir kesim tarafından tanınan merhum Şaban, geçtiğimiz günlerde yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayata gözlerini yumdu.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü içindeki çeşitli görevlerle parti içinde 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan Şerafettin Şaban için çok sayıda taziye mesajı yayınlandı. 56 yaşındaki Şerafettin Şaban için düzenlenen cenaze törenine CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, ailesi, sevenleri ve arkadaşları katıldı.

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları, cenaze töreninin yapılacağı alanı astığı pankartla üzüntülerini dile getirdi. CHP'li gençler astıkları pankartta, "Gerdir be Çavuş ağabey, seni unutmayacağız!" ifadelerine yer verdi.

"Tecrübelerine ihtiyaç duyduğumuz ağabeyimizdi"

Dost Beykoz'a açıklamalarda bulunan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, "Çavuş Ağabey, yıllarca örgütümüzde yöneticilik yapan, tecrübesine her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir ağabeyimizdi. CHP Beykoz Örgütü olarak derin üzüntü içerisindeyiz. 30 Yılı aşkın bir süredir ilçemizde üyeydi. Allah ailesine sabır versin" ifadelerini kullanarak, Şaban'ın ailesiyle birlikte mevlit programı düzenleyeceklerini söyledi.

Cenaze törenindeki kalabalık nedeniyle Paşabahçe'de uzun araç kuyrukları oluştu. Birçok kesimi bir araya getiren Şerafettin Şaban, Anadolukavağı Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına defnedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, Şerafettin Şaban, Çavuş, Vefat, Cenaze, Mahir Taştan, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"