CHP’ye göre Beykoz’da satanda mutsuz, alanda

  • 21.02.2022 11:09
  • Güncelleme: 21.02.2022 19:02
  • Okunma: 4389 kez
  • Yorum: 0
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, vefat eden partilinin anma programına katılmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da halk pazarlarını da ziyaret etti.
CHP’ye göre Beykoz’da satanda mutsuz, alanda

Kavacık ve Çubuklu halk pazarlarını ziyaret eden İl Başkanı Kaftancıoğlu, Pazar esnafının sorunlarını dinlerken, vatandaşların yakınmamalarıyla da muhatap oldu. Esnaf işsizlikten dert yanarken, vatandaşlarda fiyatların yüksekliğinden şikâyetçi oldu.

CHP Parti Meclisi Üyesi Sevgi Kılıç, İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Meclis üyesi Aydın Habil ve partili yöneticilerin eşlik ettiği Canan Kaftancıoğlu, pazar esnafıyla tek tek sohbet ederek, açıklamalar yaptı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Bayan Kaftancıoğlu, Pazar esnafının mutsuz olduğunu söyledi.

Kaftancıoğlu, genel olarak vatandaşın sıkıntıda olduğunu zaten bildiklerini fakat, pazarda alan kesiminde satan kesiminde şikayetlerini dinlediklerini söyledi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’de İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte Beykoz’da pazarları ziyaret ettiklerini kaydederek, Pazar esnafının gerçekten çok dertli olduğunu ifade etti.

Başkan Düzgün, Pazar esnafının maliyetine satış yaptığını söylediğini ve pazarcının yevmiyesini çıkartabilse ondan bile mutlu olabilecek seviyeye geldiğini kaydetti.

Öte yandan vatandaşlarında fiyat istikrarsızlıklarından dert yandığını söyleyen Aydın Düzgün, “hem esnafın hem de vatandaşın durumu hiç iç açıcı değil, satanda, alanda mutsuz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi