Son Dakika

CHP ve SP Beykoz'da hayır için anlaştı

  • 0
  • 9809
CHP ve SP Beykoz'da hayır için anlaştı
CHP ve SP Beykoz'da hayır için anlaştı

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, SP İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ı makamında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, partisinin referandum çalışmalarını ilçe de erken başlattı. Geçtiğim,iz günlerde yeni Anayasa için yapılacak referandumda Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi olarak tercihlerini  'hayır' olarak kullanacaklarını söylemişti.

Cumhuriyet Halk Partisi, TBMM'de yapılan oylamalarda tercihini belirtmişti. Bu gelişmeler üzerine Beykoz'da Anayasa değişikliğine ret vermek için çalışmaları hızlandıran CHP Beykoz Örgütü adına İlçe Başkanı Mahir Taştan, Saadet Partisi'nin İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ı Kavacık'taki ilçe binasında ziyaret etti.

"Hayır demek için el sıkıştık"

Ziyarette yeni Anayasa için yapılacak referandumda birlikte çalışma kararı alan Saadet Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi, çalışmalarına yakında başlayacak. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Mahir Taştan, "Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ile Beykoz'da yeni Anayasa'ya 'Hayır!' demek için el sıkıştık... Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ise yaptığı paylaşım da, "CHP Beykoz İlçe Başkanı Sayın Mahir Taştan bey, ülkemizin gündemi ile ilgili istişare yapmak üzere bir nezaket ziyaretinde bulunmuştur. Hoşgeldin Sayın Başkan. Ziyaretinden dolayı CHP İlçe Başkanı Sayın Mahir Taştan beye teşekkür ediyoruz" dedi.

Haber Merkezi

Beykoz Riva’da PTT şubesi açıldı…
Önceki Beykoz Riva’da PTT şubesi açıldı…
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz