CHP tapumuza dokunma!...

  • Güncelleme: 05.02.2013 00:11
  • Okunma: 8350 kez
  • Yorum: 0
CHP’li dört Meclis üyesinin; Rüzgarlıbahçe’de 400’e yakın vatandaşa tapu verilmesi karşısında hukuka aykırı işlem yapıldığı iddiasıyla konuyu yargıya taşımasının yankıları sürüyor.
CHP tapumuza dokunma!...

Sosyal Medya üzerinden örgütlenen Rüzgarlıbahçeliler, Beykozluları kendilerine destek vermeye çağırıyor...

8 Şubat günü başlayacak olan duruşma sırasında Beykoz Adliyesi önünde toplanmaya hazırlanan mağdur vatandaşlar, Rüzgarlıbahçe halkı olarak haklı davalarına destek verilmesini istiyorlar.

“Bizler Rüzgarlıbahçe’de dişinden tırnağından arttırıp, biriktirdiğimiz kazançlarımızla Rüzgarlıbahçe’de arsa alan dar gelirli insanlarız. Hep yok sayıldık. İtildik kakıldık. ‘Bari çocuklarımız tapusu olan bir yerde otursun’ dedik.” ifadelerini kullanan vatandaşlar, “geçmiş ve bu dönem belediye başkanlarının girişimleri ile tapularımıza kavuştuk. Üstelik tapularımıza ikinci bir bedel ödeyerek sahip olduk.”dediler.

Dost Beykoz’a yazılı olarak yapılan açıklamaya şöyle devam edildi: “Fakat bugün CHP’li 4 tane meclis üyelerince açılan dava sonucu bu haklarımız elimizden alınmak isteniyor.

Bunlar hem Beykoz’a hem CHP’ye zarar veriyor

CHP İlçe Yönetimi olayı geçiştirmekle yetiniyor. Dava açan CHP’li, Halit Kılıç, Naci Candaş, Mustafa Yiğit ve Nihat Arıcan’ın bahse konu olan davadan vazgeçmeleri konusunda dahi parmağını kıpırdatmadı. CHP Beykoz İlçe Yönetimi unutmasın ki, devekuşu kafasını kuma gömmekle saklanmış sayılmaz.

8 Şubat Rüzgarlıbahçe Halkı için kader günü olacak.

Lütfen sosyal medyada oluşturmuş olduğumuz platformlarımızı takip ederek, paylaşımlarımızı sizler de paylaşarak bu davamızda bize destek veriniz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Platformu, Rüzgarlıbahçe, Beykoz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz