CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda

  • 0
  • 9992
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda
CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda

CHP Gençlik Kolları Beykoz Teşkilatı’na yeni katılan isimlere Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’nde düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çağdaş Arbunşah, Gençlik Kolları MYK üyeleri Serhat Dükel, Recep Karakoç, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Gökçek ve Eski Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in de gençleri yalnız bırakmadığı toplantının sunumunu yine Gençlik Kollarından Berna Berksu yaptı.

Niçin geldiniz?

Açılış konuşmasında AK Parti’yi eleştiren CHP Gençlik Kolları Beykoz İlçe Başkanı Ege Ercan, partiye yeni katılan arkadaşlarına, “sizler bugün buraya, artık; bende ülkem için elimi taşın altına koymalıyım dediğiniz için geldiniz. Haksızlık karşısında susanın dilsiz şeytan olduğunu bildiğiniz için, daha demokratik daha özgür daha güzel bir Türkiye inşa etmek için geldiniz… Güzel ülkemizin gençlerini ak gençlik, kara gençlik diye bölenlere, hak değil, haram lokma yiyenlere, dini siyasete alet edenlere iyi bir ders verdiniz. Komşusu açken tok yatanlara, servetlerine servet katanlara, çocuğuna gemicik alanlara hesap sormaya geldiniz. Emperyalizme kul olanlara, baba malını babalar gibi satanlara tepki için geldiniz. Hepiniz hoş geldiniz.” şeklinde hitap etti.

Girdiğiniz sınavlar şaibeli, öğrenciler dertli…

“Protesto edene cop ve organik biber gazı hediye, baskı yurdun dört bir tarafında hüküm sürüyor. İşsizlikte herhangi bir gelişme yok” şeklinde konuşan Ercan şöyle devam etti:

Basın susturulmuş, asker sindirilmiş

Açlık sınırı asgarinin en altında, neredeyse her şeyimiz ithal. Alım gücü her geçen gün düşüyor, millet gırtlağına kadar borç içinde. Terör iyice artmış, basın susturulmuş, asker sindirilmiş… Dış politikası içler acısı. Satılmamış bir köprümüz vardı, onu da sattılar ve hala dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz.

Hızır Yılmaz, kimsenin adamı olmayın

Gençlere hitaben bir konuşma yapan İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’da, gençlere kimsenin adamı olmayın tavsiyesinde bulunarak, "ülkemiz öyle bir süreçten geçiyor ki; ya Mustafa Kemal’in geçliğe hitabesini Bursa nutkunu okuyacak vazife bileceksiniz, ya da iş işten geçecek… Okusanız da hiçbir işe yaramayacak noktada geleceğimizi ve kendinizi bulabilirsiniz” dedi.

CHP’nin sadece bir parti olmadığını, aynı zamanda, yedi düvelle savaşan bir ulusun savaşırken yönünü ne tarafa döneceğine karar verilen bir siyasi anlayış olduğunu söyleyen Yılmaz, “siyaset yaparken asla kimsenin adamı olmayacaksın, bir genç birinin adamı diye anılırsa onun ne kendisine nede ülkesine faydası olmaz” dedi.

Programda, CHP Gençlik Kolları Genel Merkez ve İl Yöneticileri olan; Ali Gökçek, Çağdaş Arbunşah, Onursal Adıgüzel, Serhat Dükel, Recep Karakoç’da kısa konuşmalarıyla partiye yeni katılan gençlere teşekkür ederek, “Yanlış yerde değilsiniz… Aramıza hoş geldiniz”dedi.

Konuşmaların ardından 16 yeni isime rozetleri takıldı… Rozetler İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve Gençlik Kolları yöneticileri tarafından takırken, objektiflere de poz verildi.

CHP’liler daha sonra hep birlikte objektiflerin karşısına geçerken, İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’ın,“bende gencim… Bende oturacağım” şeklindeki esprisi gençleri güldürdü. 

Haber Merkezi

Beykoz’da 34 bin AK Parti üyesi var!
Önceki Beykoz’da 34 bin AK Parti üyesi var!
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz