Siyaset

CHP'nin Beykoz gençleri el öptü

CHP'nin Beykoz gençleri el öptü
27.02.2016 17:17
| | |
3651

Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç öncülüğünde hareket eden CHP'li gençler, Buket Huzurevi'nde bulunan yaşlıları ziyaret etti.

Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç öncülüğünde hareket eden CHP'li gençler, Buket Huzurevi'nde bulunan yaşlıları ziyaret etti.

İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri'yle birlikte Beykoz'u mahalle mahalle dolaştığı şu günlerde CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları da bir atak yaptı. CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç'ın öncülüğünde hareket eden 10 kişilik Genç CHP'li grup, Kavacık Otağtepe' de bulunan Buket Huzurevi'nde istirahat eden yaşlılara bir ziyarette bulundu. Beraberinde getirdikleri çiçekleri 'hayat tecrübesi yüksek' vatandaşlara sunan CHP'li gençler, bu sırada yaşlılarla bol bol sohbet etti. Güler yüzle Buket Huzurevi Kavacık Şubesi'nde kalan yaşlıları ziyaret eden genç CHP'liler yataklarında yatan vatandaşların ellerini öptü, hayır duası aldı.

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Kavacık Otağtepe'de istirahat eden yaşlıları ziyaret etti. Dost Beykoz'a özel bir açıklamada da bulunan Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç, şunları söyledi:

Gençlik Kolları Başkanı Kılıç: “CHP, Türkiye’nin en iyi ve en köklü okulu”

"Orada bulunan yaşlılarımızla birlikte olmak, onları olduğu kadar biz gençleri de çok mutlu etti. Gelecekte bir gün, biz de onlar gibi olacağız. Çevremizde çok sayıda yaşlı insan var ancak Huzurevi'nde bulunan insanların bir farkı var: Onlar gerçekten yalnızlar. Bizler CHP'li gençler olarak oradaki yaşlılarımızın yalnızlıklarını paylaşmak için gittik. Bizlere tüm acılarına rağmen güler yüzle yaklaşan yaşlı vatandaşlarımızı gördüğümüzde ise çok sevindik. Siyaset aslında başlı başına bir okul ve biz Türkiye’nin en iyi ve en köklü okulu olan CHP'de hemen her gün bir şeyler öğrenmenin sevincini yaşıyoruz."

WhatsApp İhbar Hattı:
 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, CHP, Gençlik Kolları, emre Mert Kılıç, Ziyaret, Huzur Evi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"