CHP’nin Beykoz’daki Giresunlu neferleri

  • Güncelleme: 24.03.2019 21:57
  • Okunma: 6391 kez
  • Yorum: 0
CHP Meclis Üyesi Adayı Temel Karadeniz’in organize ettiği kahvaltılı toplantıya Beykozlu Giresunlular kayıtsız kalmadı.
CHP’nin Beykoz’daki Giresunlu neferleri

Beykoz’da yaşayan pek çok Giresunlu STK başkanı, dernek yöneticisi, muhtar ve kanaat önderinin hazır bulunduğu toplantıdan çıkan birlik ve beraberlik vurgusu, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’u seçim yarışında daha da umutlandırdı.

Kahvaltı buluşmasına CHP Genel Başkan Yardımcısı Onural Adıgüzel’in de katılması günün en önemli sürprizi oldu.

Kavacık’ta bulunan Doğal Dükkân isimli mekânda bir araya gelen topluluğa ilk seslenişi bu dönem CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Gökhan Vural Taneri yaptı. Katılan hemşerilerine çok teşekkür eden Taneri, sözü bu buluşmaya vesile olan Temel Karadeniz’e devretti.

Giresunluların bu kadar samimi ve yoğun bir şekilde davete icabet etmesinden duyduğu mutluluğu anlatan Temel Karadeniz, “Değerli hemşehrilerim, bildiğiniz gibi ben listede 6. sıradayım. Partim bana bu önemli görevi verdiği içinde büyük gurur duyuyorum. Sizlere sözüm olsun ki; bu gururla sizleri Meclis çatısı altında büyük bir kararlılıkla temsil edeceğim. Giresunluların bundan hiç şüphesi olmasın.” dedi.

“Giresunlular Coşkun Tosun’a ve Temel Karadeniz’e sahip çıksın”

Daha sonra söz alan Onursal Adıgüzel ise “Değerli Beykozlu Giresunlular, ben 29 yaşımda milletvekili olmuş bir kardeşinizim. Siyasette vefaya inan birisi olarak Beykozluların ve elbette Giresunluların oylarıyla bunu başaran biri olduğumu asla unutmuş değilim. Beykoz’a defalarca geldim. Her köyünü, her mahallesini bilirim. Yaşanılan zorluk ve sorunları da biliyorum. Şimdi artık seçim vakti. Birileri sürekli beka sorunu var deyip duruyor ama onlar bekayı yanlış anlamışlar. Çünkü onlar kendi bekalarının peşindeler. Ben Beykozluların tıpkı Beşiktaş, Kadıköy, Ataşehir halkı gibi refahı yüksek, standardı yüksek olsun istiyorum. Bu seçim bunun için müthiş bir fırsat. Gelin Coşkun Tosun’a, Temel Karadeniz’e sahip çıkın, onlar da siz Giresunlulara sahip çıksın. Bu işi bu sefer bitirelim.” açıklamasında bulundu.

“Giresunluların dertlerine ben merhem olacağım”

Adıgüzel’in ardından yoğun alkışlar arasında mikrofona gelen CHP adayı Coşkun Tosun, öncelikle organizasyonda emeği geçenlere ve katılım sağlayan Giresunlulara çok teşekkür ettikten sonra “Değerli Giresunlu hemşehrilerim, bu cumartesi sabahınızı bizlere ayırdığınız için sizlere müteşekkirim. Bildiğiniz gibi çok yoğun bir süreçten geçiyoruz. İnanın sabahın köründen yarı gecelere kadar çalışıyoruz. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren Beykoz’da yepyeni bir yaşam başlayacak. Hiç merak etmeyin. Sahada biz öndeyiz. Ama bu bizi asla gevşetecek bir durum değil. Tam tersi çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Elbette zaman zaman sorunlar da yaşıyoruz. Bazen Giresunlu hemşerilerimden keşke daha fazla isimle temsil edilseydik diye serzenişler de gelmiyor değil. Ama siz hiç merak etmeyin. Size söz veriyorum, benim belediye başkanlığımda Giresunluların tüm dertlerine ben merhem olacağım. Hiçbir Giresunlu sağda solda hemşehrili aramak zorunda kalmayacak. Yeter ki siz çocuklarınızın geleceğine sahip çıkın, bize destek verin”

“Kentsel dönüşüm değil, yerinde dönüşüm”

“En büyük derdinizin imar ve işsizlik olduğunu biliyorum. Bizim imara bakışımız belli. Asla sizlerin içine sinmeyen bir kentsel dönüşümle sizi baş başa bırakmayacağız. Çünkü biz kentsel dönüşüm denen şeyden sadece yerinde dönüşümü anlıyoruz. Beykozlunun Beykoz’da kalacağı, Beykoz’da yaşayacağı tek çare yerinde dönüşümdür.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Beykoz, Coşkun Tosun, Temel Karadeniz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz