CHP'nin Beykoz'daki 7. aday adayı belli oldu

  • Güncelleme: 26.10.2018 18:07
  • Okunma: 10179 kez
  • Yorum: 0
Mimar Muammer Tonya, 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Belediye Başkanı olabilmek için Aday Adaylığı başvuru dosyasını teslim etti.
CHP'nin Beykoz'daki 7. aday adayı belli oldu

CHP'nin Beykoz'daki 7. aday adayı Muammer Tonya oldu.

Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri'nde Beykoz'da Belediye Başkanı olmak amacıyla hareket eden Mimar Muammer Tonya, Aday Adaylığı sürecinin bitmesine bir saat kala dosyasını İlçe Başkanı Aydın Düzgün'e teslim etti.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın Kavacık'taki merkezinde gerçekleşen teslim törenine Tonya'nın sevenleri ve partililer katıldı.

Teslim töreninde konuşan İlçe Başkan Aydın Düzgün, Tonya'nın başvuru dosyasını aldığını ve hayırlı uğurlu olmasını dilediğini söyledi.

"Projeleri tek başıma çizebilirim"

Düzgün'ün ardından katılımcılara seslenen Tonya ise "Ben Trabzonlu bir ailenin çocuğuyum. Otuz sekiz yıllık mimarım. Büyük Şehir Belediyesinde yirmi yedi yıl çalıştım. Daha sonra özel yapı ve üretim firması kurdum. Daha sonra tekrar memuriyete döndüm. Dün itibari ile memuriyetten istifa edip, burada Belediye Başkan aday adaylığına müracaat ettim. Benim hayatım imarla geçti. Bir Beykozlu olarak buranın imar problemini birebir çizecek bilgi birikimine sahibim. Buranın evvela planını çözmek sonra projelerini üretmektir öncelikli görevimiz. Daha sonra burada yaşayanlara iş, aş gibi önemli şeyleri kazandırmak zorundayız. Gençlerimize, yaşlılarımıza ve çocuklarımıza gereken projelerin 4 Kasım saat 13.00’daki toplantıda daha detaylı bir şekilde açıklayacağım." diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz