Siyaset

CHP'liler Şubat ayını bekliyor

CHP'liler Şubat ayını bekliyor
27.01.2016 20:54
| | |
13033

Foto galeri Video galeri

CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz yerel basını ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz yerel basını ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykoz'da siyasete yeni ve genç bir kadroyla yön vermeye çalışan CHP Beykoz İlçe Yönetimi, ilçedeki yerel basını kahvaltılı bir toplantıda ağırladı. Anadoluhisarı'nda bulunan Uskumru Restoran'da bir araya gelen CHP'liler kahvaltının ardından yerel basının sorularını yanıtladı. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ise önümüzdeki ay çalışmalara başlayacaklarını anlatarak, "Biz 1 Şubat'tan itibaren çalışmalara başlayacağız. Bugün Gençlik Kolları Başkanımız Beykoz'un köylerini dolaştı. Biz de aynı şekilde Pazar günü köylerimizi dolaşacak ve vatandaşlarımızı Belediye'ye yatırdıkları vergi paralarını geri alabileceklerini söyleyeceğiz" dedi.

‘Kahvaltılı toplantıda Başkan Mahir Taştan ve Eylem Sabırhoşgör evsahipliği yaptı’

Anadoluhisarı'nda bulunan Uskumru Restoran'da gerçekleştirilen yerel basınla buluşma toplantısı, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabırhoşgör'ün evsahipliğinde gerçekleştirildi. Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç'ın köylerde görevli olarak çalıştığı ve toplantıya katılamadığı günde Taştan ve Sabırhoşgör'e İlçe Teşkilatı'ndan Canşah Yılmaz, Beyza Yavuz, Elif Çelik, Çimen Baturalp, Gamze Hatice Tuğ, Temel Karadeniz, Hüseyin Okumuş, Hikmet Karapınar ve İbrahim Durkoç eşlik etti. Toplantıya ayrıca Beykoz'dan giderek CHP İstanbul İl Yöneticisi olan Sarper Volkan Özten de katıldı. Sarper Volkan Özten, kendisini davet etmesi dolayısıyla İlçe yetkililerine teşekkür etti ve CHP İstanbul İl Teşkilatı'nda Beykoz'u en iyi şekilde temsil edeceğini kaydetti.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ise yaptığı açıklamalarda teşkilat olarak sokaklarda olacaklarına vurgu yaptı. İlçe yöneticileri olarak 'masa başında' çalışmayacaklarının altını çizen Başkan Taştan, özellikle Beykoz'un köylerine giderek, buradaki vatandaşlara bir araya geleceklerini dile getirdi. Halen ilçedeki üye sayısının 5 bin olduğunu ifade eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, bu üyelerin her birisine "Komşu ziyareti" görevi vereceklerini ve bu şekilde bir gecede 10 bin Beykozlu’ya aynı anda ulaşmayı hedefleyeceklerini belirtti. Mahir Taştan, şunları söyledi:

CHP Beykoz İlçe Başkanı Taştan: “Beykoz’u 20 yıldır yönetenlerden yönetimi devralacağız!”

"Bizim ilçede temas etmediğimiz el kalmayacak... Vatandaşlarımızla sürekli bir araya geleceğiz. CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla ilçede bir proje başlatacak ve ilçedeki 5 bin üyemizin komşularını ziyaret etmesi sonrası 10 bin Beykozlu'ya bir gecede ulaşmış olacağız.

İlçemizde 4 üniversite var ve burada okuyan öğrencilerimizin çeşitli sorunları var. Üniversite öğrencilerimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Bu sorunların çözümüne dair önerilerimizin de bulunduğu çalışmalar yapacak, bunu yetkililerle paylaşacağız. Beykoz protokolünden başlayarak, ilçedeki kurum ve kuruluşlarla bir araya gelecek ve heyecanımızı, çalışmalarımızı dile getireceğiz. Sonunda ise Beykoz'u 20 yıldır yönetenlerden artık yönetimi devralacağız."

Yerel basın mensuplarının sorularıyla devam eden toplantı sonunda CHP İlçe Teşkilatı ve yerel basın temsilcileri, Boğaz manzarası önünde bir araya geldi. Öte yandan CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, geçtiğimiz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü de unutmadı ve Beykoz Yerel Basının gününü kutladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, CHP, İlçe Yönetimi, Başkan, Mahir Taştan, Yerel Basın, Kahvaltı, Toplantı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"