Siyaset

CHP'liler Rauf Çandar'ı kucakladı

CHP'liler Rauf Çandar'ı kucakladı
14.05.2016 16:54
| | |
4029

CHP Beykoz İlçe Kongresi'nde Taştan ekibinde 4. sırada yer alan Rauf Çandar'ı rahatsızlığı nedeniyle gördüğü tedavi arkadaşları yalnız bırakmadı.

Aslen Trabzonlu olan ve Beykoz İshaklı Köyü'nde ikamet eden Rauf Çandar, geçirdiği yakalandığı hastalık nedeniyle tedavi görmeye başladı. CHP Beykoz İlçe Başkanı mahir Taştan ise Yönetim Kurulu Asil Listesi'nin 4. sırasında yer alan Rauf Çandar'ı beraberindeki arkadaşlarıyla birlikte ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Dost Beykoz'un özel sorularını yanıtlayan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ise Yönetim Kurulu Üyesi Rauf Çandar'a moral vermek için kendisini ziyaret ettiklerini anlattı. tedavi sürecini iyi bir şekilde tamamlaması için CHP Beykoz Ailesi olarak kendisini ziyaret ettiklerini işaret eden Mahir Taştan, şöyle dedi:

Mahir Taştan: "Moral olsun istedik"

"Yalnızca Rauf Çandar için de değil, Beykoz'umuzda hasta olan tüm hemşerilerimiz için acil şifalar diliyorum. İnsanlar, zor zamanlarında yanında birisi olsun, ondan güç alsın istiyor. Biz de bu nedenle İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Rauf Çandar'ı ziyarete geldik. Özel sebepleri nedeniyle bize katılamayan arkadaşlarımızın da özür ve sevgilerini Rauf Çandar'a ilettik."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Rauf Çandar, CHP, Mahir Taştan, Hasta, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"