Siyaset

CHP'liler Beykoz'a vergi iadesini anlattı

CHP'liler Beykoz'a vergi iadesini anlattı
31.01.2016 21:47
| | |
14587

Foto galeri Video galeri

CHP Beykoz İlçe Teşkilatı, İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve PM Üyesi Ahmet Caner Yenidünya ile birlikte Beykoz'un köylerini dolaştı.CHP Beykoz İlçe Teşkilatı, İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve PM Üyesi Ahmet Caner Yenidünya ile birlikte Beykoz'un köylerini dolaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Beykoz İlçe Teşkilatı, Başkanı Mahir Taştan'ın evsahipliğinde ve Milletvekili Onursal Adıgüzel ile PM Üyesi Ahmet Caner Yenidünya'nın katılımıyla ilçedeki köylere ziyarette bulundu. Cumhuriyetköy ile başlayan programda İshaklı, KılıçlıBozhane, Göllü, Öğümce, Paşamandıra ve Riva Köyleri dolaşıldı. Cumhuriyetköy'de Vatan Partili Beykozluların 'HDP Derhal Kapatılsın' yazılı broşür dağıtımına rastgelen CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, Vatan Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hakan Ekiz ile bir araya geldi ve burada bir süre sohbet etti.

Beykoz Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri'nin yanı sıra CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Eylem Sabırhoşgör ile CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç da köyleri ziyaret eden heyet içinde yer aldı. CHP Beykoz Gençlik Kolları Üyeleri ise ziyaret sırasında Beykozlu vatandaşlara broşür dağıttı ve ziyaret ile ilgili bilgi verdi. CHP'liler geçtiğimiz günlerde Limak Otel'de gerçekleştirilen 'Yılsonu Değerlendirme Toplantısı'nda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in de dile getirdiği 'Ödenen vergilerin geriye verilmesi' konusunda vatandaşları bilgilendirdi.

CHP'lilerin Beykoz'un köylerine gerçekleştirdiği ziyarette ilginç diyaloglar ve olaylar da kayda geçti. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Ayaz'ın da katıldığı kahvehane ziyaretleri sırasında CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, bilardo oynayan bir gruptan isteka alıp, kendileri de bir vuruş yapmak istedi.

‘Beykoz Belediyesi’nin CHP’li Üyesi Süleyman Kılıç, eski CHP’li yeni AK Partili bir vatandaşı ikna etmeye çalıştı’

Köy içerisinde gerçekleştirilen yürüyüş sırasında ise Onursal Adıgüzel, çeşmeden su alan bir Beykozlu vatandaşın yanına giderek, bir süre kendisiyle sohbet etti. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Ayaz ise değişen sokak ve cadde isimleri dolayısıyla CHP'lilere sitemde bulundu. Bu sırada Beykoz Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyesi olan ve aynı zamanda Grup Başkanvekili Gülay Demirel, konuyu Meclis'te dile getireceğini söyledi. Meclisin bir başka CHP'li Üyesi Süleyman Kılıç ise eskiden CHP'ye oy verdiği halde artık AK Parti'ye oy verdiğini söyleyen bir Beykozlu vatandaşla uzun süre sohbet etti. Bu sırada kendisinin de tam tersi AK Parti'den CHP'ye geçtiğini ifade eden Süleyman Kılıç, vatandaşı yeniden CHP'ye dönmesi için ikna etmeye çalıştı.Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, CHP, İlçe Örgütü, İstanbul Milletvekili, Onursal Adıgüzel, Parti Meclisi Üyesi, Ahmet Caner Yenidünya, HDP, Vatan Partisi, Hakan Ekiz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"