CHP’li vekiller Beykoz’da cami inşaatını inceledi

  • 01.06.2021 11:13
  • Güncelleme: 01.06.2021 11:14
  • Okunma: 3199 kez
  • Yorum: 0
CHP Genel Başkan Yardımcıları ve İstanbul Milletvekilleri gelmiş oldukları Beykoz’da biz dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
CHP’li vekiller Beykoz’da cami inşaatını inceledi

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün ev sahipliğinde Beykoz’da incelemelerde bulunan CHP Heyetinde; Beykoz Çavuşbaşı’nda ikamet eden Parti Meclis Üyesi Sevgi Kılıç, İstanbul Milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcıları Fethi Açıkel ve Onursal Adıgüzel, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aydın Habil gibi isimler yer aldı.

Kavacık’taki ilçe merkezinde karşılanan Genel Başkan yardımcıları burada partililerle bir araya geldi. Daha sonra Beykoz’un daha önce köy olan mahallelerinde  ziyaretler yapan CHP heyeti vatandaşların sorunlarını dinledi.

İshaklı, Alibahadır, Zerzevat, Kılıçlı ve Mahmutşevketpaşa mahallelerinde vatandaşlarla sohbete eden CHP’li vekiller İshaklı Köyünde yapımı devam eden cami inşaatını da inceledi. CHP’liler cami inşaatı ile ilgili mahalle muhtarından bilgi aldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Beykoz’a yapmış oldukları ziyarete ilişkin izlenimlerini, Beykoz’da esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Pandemi sürecinin ağır etkileri karşısında hiçbir vatandaşımız kendisini yalnız ve çaresiz hissetmesin. Belediyelerimiz, partimiz tüm vatandaşlarımızın emrinde olmaya devam edecek.” ifadeleriyle özetlerken,  Fethi Açıkel’de, “vatandaşımız, sarayın yapay gündemini değil, memleketin acı hakikatini anlatıyor.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri