Güncel

CHP'li Meclis Üyesi Beykoz'da dünya evine girdi

CHP'li Meclis Üyesi Beykoz'da dünya evine girdi
01.05.2017 15:43
| | |
7485

Beykoz Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Kerem Ersin, Çavuşbaşı Ayşe Sultan Sosyal Tesislerinde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Yönetimler Seçimlerinde CHP'den Meclis Üyesi seçilen Kerem Ersin, beş yüzü aşkın davetlinin katıldığı törenle hayatını Züleyha Vızvız ile birleştirdi. 

Akşam saatlerinde düzenlenen nikah törenine TBMM Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, CHP'li eski Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve Yönetimi, Beykoz Belediyesinin Meclis Üyeleri, Ersin ve Vızvız çiftinin aileleri, arkadaşları ve sevenleri katıldı. 

Meryem - Ertuğrul Vızvız ve Hüsne - Cemal Ersin'in çocuklarının nikahını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı. Nikah işlemi sırasında esprili bir dil kullanan Belediye Başkanı Çelikbilek, "Kerem kardeşimiz Meryem kızımız ile birlikte evlenme kararı alarak bizlere geldiler. Bize de Beykoz Belediyesi olarak bu isteklerini yerine getirmek düşer, ben temenni ediyorum ki bu nikah hayırlara vesile olsun. Rabbim iki cihanda mutluluk nasip etsin" şeklinde konuştu. 

Başkan Çelikbilek, Vızvız ve Ersin çiftinin nikah akitlerini gerçekleştirdikten sonra evlilik cüzdanını yeni gelin Meryem Vızvız'a verdi.

Vızvız ve Ersin çifti, "En mutlu günümüzde bir arada olmak dileğiyle" mesajını günler öncesinden paylaşarak misafirlerini düğün törenine davet etmişti.

Kerem ve Züleyha çifti nikah akdinin gerçekleştirilmesinin ardından ise misafirleriyle tek tek yakından ilgilenerek, "hoş geldiniz" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haberler, Meclis Üyesi, Kerem Ersin, Çavuşbaşı, Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri, Züleyha Vızvız, Düğün

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"