CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı

  • 0
  • 5631
CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı
CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı
CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı
CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı
CHP'li Köseler ilk toplantısını Beykoz Gümüşsuyu'nda yaptı

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, vatandaşla ilk geniş çaplı buluşmasını Meclis Üyesi Aday Adayı Elif Çelik'in organizasyonuyla Gümüşsuyu'nda yaptı.

İktidarın ardından ana muhalefet partisinin belediye başkan adayı da sokağa indi.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Meclis Üyesi Aday Adayı Elif Çelik'in organizasyonuyla Gümüşsuyu Meydan Kahve'de düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap etti.

Köseler, "Yapılan planlar size hitap etmiyor. Kime hitap ediyor biliyor musunuz? Büyük inşaat firmalarına, yandaşlarına..." dedi.

Akşam saatlerinde Beykoz Gümüşsuyu Meydanı'ndaki kahvede düzenlenen programa çok sayıda genç, yaşlı, kadın ve erkek katılırken, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler davul-zurna ve meşalelerle karşılandı.

Meydandaki bütün vatandaşlara selam vererek konuşmanın yapılacağı kahveye gelen Köseler, vatandaşların "Başkan Köseler" sloganlarına teşekkür ederek cevap verdi.

Organizasyonu gerçekleştiren Meclis Üyesi Adayı Adayı Elif Çelik, "1982 Beykoz doğumluyum, Gümüşsuyu Mahallesinin kızıyım. Beykoz'un en büyük 5 mahallesinden birisiyiz. Çok çalışmamız gerekiyor, gençlerin çok çalışması gerekiyor. Başkanım Alaattin Köseler'e de bu akşam bizimle olduğu için çok teşekkür ediyorum" dedi.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler de yaptığı konuşmasında ağırlıklı olarak iktidarı eleştirirken Beykoz'u Beykozlular yönetecek vurgusu yaptı.

"Kayyumu Beykoz halkının göndermesi için 31 Mart bir şanstır"

Köseler, "Bütün boğaz 2960'a giren öngörünümdeki inşaatları kendinize mi saklıyorsunuz? Yıkılmasını mı bekliyorsunuz depremde? Her zaman vatandaşın cebindeki parayı almak için bir takım şeyler çıkartılıyor. Fakat altında dipnotta diyor ki bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum diyor. Ya sen bu binanın zaten sıkıntılı olduğunu biliyorsun. Senin hedefin vatandaşın cebindeki paraya mı almak?

Parayı aldıktan sonra bu şehir bu yani nasıl devam edecek? Yani 50-60 sene bir binanın ömrü var. O yüzden bu süreç çok önemli. Neden önemli? Sorun kendinize 4 belediyeyle geldiler. Beykoz'da siyasi partili Cumhurbaşkanının atadığı Zeytinburnu'ndan gelen kayyumu Beykoz halkının göndermesi için 31 Mart bir şanstır. Bu şansı doğru kullanın." diye konuştu.

Murat Aydın'ın mevcut bir kişiye itaat ettiğini ve Beykoz halkına itaat etmediğini savunan Köseler, şunları kaydetti:

"Cumhuriyet Halk Partisi bir çatı partidir"

"Beykozlu belediyeye kendi binasına giremiyor. Bunun örneğini şöyle anlatayım. Seçilen AKP'li meclis üyeleri de dahil meclisin olmadığı günde o binaya giremiyorlar. Bunun tersini ispat edemezler. Ben biliyorum. Siyasi olarak biliyorum yani. Buradan şunu söylüyorum. Aklımızı başımıza devşirelim. Bakın pırıl pırıl benden daha genç insanlar var sağımda ve solumda. Bunların hepsi Beykozlu. Biz diyoruz ki önümüzdeki seçimlerde Beykoz'u Beykozlular yönetsin. Cumhuriyet Halk Partisi bir çatı partidir. Çok geniş saçakları olan büyük bir partidir. En sağdan AKP'nin küskünlerine buradan sesleniyorum. Bu çatıda size de yer var kardeşim. En sola kadar Türkiye Komünist Partisi dahil olmak üzere herkesi bu çatıya, Beykozluk bilinci altında bu çatıda birleşmeye davet ediyorum"

Haber Merkezi

Murat Aydın Dünya Kediler Gününü boş geçmedi
Önceki Murat Aydın Dünya Kediler Gününü boş geçmedi
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz