CHP'li Karadeniz'den Beykoz'da değişim mesajı

  • 0
  • 3965
CHP'li Karadeniz'den Beykoz'da değişim mesajı
CHP'li Karadeniz'den Beykoz'da değişim mesajı
CHP'li Karadeniz'den Beykoz'da değişim mesajı

CHP Beykoz 38. Olağan Kongresi için Meclis Üyesi Temel Karadeniz de İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

CHP Beykoz'un Kavacık'taki İlçe Merkezi'nde adaylığını açıklayan Karadeniz, "Beykoz'un ihtiyacı olan birleşmeye liderlik etmek, yıllardır beklenen değişimi en önemli gücüm, dayanağım ve ailem olan örgütümle birlikte sağlamak için buradayım bu nedenle Beykoz İlçe Başkanlığı'na adayım" dedi.

Karadeniz, "Zaman yılgınlığa kapılmanın değil, hatalarımızla yüzleşmenin ve özeleştiri yaparak yerel seçimlerdeki tarihi sorumluluğumuz için mücadele zamanıdır. Zaman hemşerilerimizin Beykoz'un sokaklarında, mahallelerinde yankılanan seslerine kulak verme zamanıdır." ifadelerini kullandı.

Beykoz için mücadele etme zamanı olduğunu ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Karadeniz, "İşte bu vizyonla 'ben sen' olarak ayrıştıran bir siyasetin son bulması için kollarımızı sıvadık. Biz olarak, parti örgütümüzü güçlü kılarak ortak akılla ekip ruhuyla Beykoz’u hep birlikte yönetmek adına yola çıktık." değerlendirmesinde bulundu.

-"Yerel seçime yönelik proje çalışmalarını gerçekleştireceğiz"

Beykoz'u hak ettiği vizyona kavuşturmak için bir temel attıklarını kaydeden Karadeniz, şöyle devam etti:

"Örgütün her ferdinin aktif siyasette rol alması için ilk iş komisyonlarımızı ve Çözüm Beykoz adı altında bir seçim atölyesini kuracağız. Bu atölyede belediye meclis grubumuz ile profesyonellere yaptırdığımız çalışmalardaki raporlara göre yerel seçime yönelik proje çalışmalarını gerçekleştireceğiz."

"İBB ile başlayan yereldeki başarımızı devam ettirecek; bilimsel düşünce yönetimini güçlendirerek akılla, planlamayla, projeyle ve en önemlisi örgütümüzün gücüyle Beykoz Belediye’sini kazanacağız. Buna inanın kazanacağız. Bana neden adaysın diye soruyorlar. Ben Temel Karadeniz "Ey Türk istikbalinin evladı! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." diyen Mustafa Kemal Atatürk'ün bize miras bıraktığı demokrasi mücadelesi için adayım."

-"Daha yaşanabilir bir ilçe için adayım"

Karadeniz, bölmeye değil birleştirmeye aday olduğunu ve kongrelerin bayrak yarışı olduğunu sözlerine ekledi.

Temel Karadeniz konuşmasını şöyle sonlandırdı:

"Hepimiz bu örgütün evladıyız emeğimiz var. Emekleri küçültmeye değil, yüceltmeye adayım. Hep birlikte iktidar tarafından yaratılmış bozuk, adaletsiz ve insanlık dışı düzeni değiştirmeye adayım. Her birinizin sesine kulak vererek, birlikte Beykoz'u daha adil; daha demokratik ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirecek yeni bir örgüt yapısı kurmaya adayım."

Haber Merkezi

Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı
Önceki Beykoz ve İBB Meclis Üyesi resmi açıklamayı yaptı
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz