Siyaset

CHP’li genç aday adayları onay istedi

CHP’li genç aday adayları onay istedi
2014.09.02 00:00
| | |
5567

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları, genç meclis üyesi aday adaylarını örgütün karşısına çıkardı.

Çiğdem Mahallesi Omka Tesisleri’nde yapılan Meclis üyesi aday adayı tanıtım programı öncesinde gençlere yönelik bir konuşma yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, o gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya gidecek olan gençleri atacakları sloganlar konusunda uyarması dikkat çekti. 

Uyarının İl Başkanlığı’ndan geldiğini ifade eden Başkan Yavuz gençlere;  bugün belirli sloganlar söyleyin (Başbakan Kemal, çalışa çalışa kazanacağız, el ele kol kola omuz omuza) bunun dışında sakın farklı bir slogan söylemeyin uyarısında bulundu. 

CHP Beykoz Gençlik Kolları’nın Beykoz Çiğdem Mahallesi OMKA Tesislerindeki sabah kahvaltısı eşliğinde düzenlediği “Genç meclis üyesi aday adayı tanıtım programı”na CHP İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Murat Metin Yıldız, CHP Meclis Üyesi Onursal Adıgüzelve Beykoz CHP İlçe teşkilatının tamamı katıldı. Programda bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. 

Sunumunu CHP Beykoz Gençlik Yönetiminden Ozan Umut Cebir’in yaptığı programda konuşan İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, gençlere yönelik uyarılarının ardından şöyle devam etti: 

CHP’nin Göz Bebekleri 

Siz gençler CHP’nin göz bebeklerisiniz. Sizler bizim ve Ülkemizin geleceğisiniz. Sizlerin çalışkanlığı ile ne kadar övünsek azdır. Partimize sizlerin çok katkıları olacaktır. Sizler bu başarılı çalışmaları devam ettirirken partimize yeni arkadaşlar katarak bizleri daha dagüçlendiriyor ve iktidar yolunda adımlarımız daha da sağlamlaşıyorsunuz. 2014’de İstanbul bizim Beykoz bizim. 

Bahadır Yavuz konuşmalarının ardından genç meclis üyesi aday adaylarını sahneye çağırarak partilileri selamladı. Selamlamanın ardından Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve İlçe Yöneticileri el ele objektiflere poz verildi. 

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ümit Serdal Okuyan da konuşmasında, ülkenişn çok zor günlerden geçtiğini ifade ederek, “İktidar partisi yargıyı, emniyeti ve askeri karşı, karşıya getirerek toplumun tüm kesimlerini ötekileştirerek, kargaşa yaratmaktadır. Yolsuzluğun ve yoksulluğun tavan yaptığı günümüz Türkiye’sinde ne yazık ki, adaletsizlik ayakkabı kutularındaki paralar ile gün yüzüne çıkmaktadır. İşte bizlere şimdi daha fazla görev düşüyor. Bu haksızlığa dur demenin zamanı 2014 yerel seçimleridir. Haydi Gençlik Kolları yürü iktidara” dedi. 

İktidara Geleceğiz 

CHP İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Murat Metin Yıldız da konuşmasında, CHP’nin 2014 Seçimleri’nde ilk İstanbul’da ardından Beykoz’da iktidara geleceğini dile getirdi. 

Günümüz Türkiye’sinde çocuğuna mama alamayıp çocuğu ölüme sürükleyen ve ardından kendisi intihar eden annelerimiz var” diyen Yıldız, “işte bu noktada bizlere CHP olarak çok büyük görevler düşmekte. Genç ve dinamik 6 Meclis aday adayı arkadaşımıza başarılar dilerim. Amacım bu arkadaşlarımın hepsini Mecliste görmektir.” ifadelerine yer verdi. 

Programın devamında ise CHP’nin genç meclis üyesi aday adayları; Elif GürkanDeniz YıldızEge ErcanKenan ErsinSinem Eray ve Kerem Ersin kısa konuşmalarla projelerini anlatarak örgütten destek istediler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Bahadır Yavuz, Beykoz, Gençlik Kolları, Ümit Serdal Okuyan, CHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"