CHP’li Ege Ercan’dan keskin U dönüşü

  • 0
  • 9767
CHP’li Ege Ercan’dan keskin U dönüşü

Yayınlandığı web sitesinde kimsenin umurunda olmayan CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın sözleri Dost Beykoz’da haber olunca kıyamet koptu.

Ege Ercan kime sütü bozuk zihniyet dedi?

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın bir toplantıda, AK Parti Hükümeti’ni, “Zihniyeti bozuk, Ahlaki değerlerden yoksun” bir iktidar olarak nitelendirilip, “Güzel ülkemizi bu sütü bozuk zihniyetten kurtarmak için çok çalışmamız gerekiyor.” ifadelerini kullanması AK Parti camiasından büyük tepki aldı.

Tepkiler üzerine keskin bir u dönüşü yapan CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan, yapmış olduğu açıklama da Dost Beykoz’un sözlerini çarpıttığını iddia etti.

İnsanları aptal zannediyorlar!

AK Partili meclis üyelerinin yönetimindeki web sitesinde yayınlanan haber umursanmadı… Dost Beykoz haber yapınca yer yerinden oynadı.  

E- Posta yoluyla yapmış olduğu açıklamada haberi yayınlayan site yöneticilerini korumaya çalışan CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan, “dağıtılan sütlerden yaşanan zehirlenmelere, bozuk sütü dağıtan zihniyet” e istinaden bu ifadeyi kullandım diyerek, yerin dibine battı…

İşte orijinal haber… Takdir sizin…

İki başkanı barıştıran bayram!..
Önceki İki başkanı barıştıran bayram!..
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz