CHP’li delegeler, Nagihan Akan diyor

  • Güncelleme: 08.03.2012 00:11
  • Okunma: 6793 kez
  • Yorum: 0
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Kongresi öncesi bir araya gelen Çavuşbaşı ve Yenimahalle delegeleri Nagihan Akan’a destek vereceklerini açıkladılar.
CHP’li delegeler, Nagihan Akan diyor

CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan, Hayrullah Usta ve Ömer Yavuz’un bulunduğu Çavuşbaşı Nostani Restaurant’ta ki toplantıya 25 parti delegesi katıldı..

Çavuşbaşı’ndan 17 delege

Çavuşbaşı delegeleri adına bir konuşma yapan Temel Karadeniz; “Bizler Çavuşbaşı grubu adına Nagihan Akan’ı desteklemeye karar verdik. Toplam 17 kişiyiz ve tek kişi olarak hareket ediyoruz. Yerel yönetimi olmaya kararlıyız. Bu seçimin Nagihan Akan’a hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yeni Mahalle’den 14 delege

Yeni Mahalle Örgütü Başkanı Faruk sökmez ise; “Bizim 20 delegemiz var. 14 kişi Nagihan Akan’ı destekleme kararı verdi. Beykoz’da iktidar olacağız. Nagihan Akan’a hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan da yapmış olduğu teşekkür konuşmasında,“Yenimahalle ve Çavuşbaşı delegelerimizle biraraya geldik. Bu beni çok memnun etti. Bu arkadaşlarımızın ilçe başkanlığı için beni destekleyeceklerini açıklamaları da ayrıca mutlu etti. Hayırlı olmasını diliyorum. Bu toplantılarımız devam edecektir. Yakında büyük bir katılımla bir kahvaltılı toplantı düzenleyeceğimizi buradan açıklıyorum. Beni desteklediğiniz için de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya Kavacık, Görele Mahallesi ve Soğuksu’dan delegeler de katıldı. Delegeler, Nagihan Akan’ı destekleyeceklerini açıkladılar.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Çavuşbaşı, Nagihan Akan, Yenimahalle

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz