CHP İlçe Başkanı Taştan saha çalışmalarına başladı

  • 0
  • 4569
CHP İlçe Başkanı Taştan saha çalışmalarına başladı
CHP İlçe Başkanı Taştan saha çalışmalarına başladı

Geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından hastaneye kaldırılan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, 2 günlük aradan sonra saha çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, çarşamba günü partililerle birlikte gerçekleştirdiği toplantı sırasında kalp krizi geçirmiş, ambulansla Özel Medistate Hastanesine kaldırılmıştı.

Burada doktorların ilk müdahalesinin ardından anjiyo olan Taştan, 24 saatlik gözetim süresini doldurarak taburcu edilmişti.

Taştan, evindeki 1 günlük dinlenmenin ardından hızlı bir şekilde sahaya dönerek seçim çalışmalarını sürdürmeyi tercih etti.

"Sahadayız, sokaktayız"

Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Meclis Üyesi Adayları ve bazı partililerle Paşabahçe'de kurulan Seçim Koordinasyon Merkezinde bir araya gelen Mahir Taştan, bu buluşmaya ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında Beykozluluk vurgusu yapan Taştan, "Seçim Koordinasyon Merkezimizde arkadaşlarımızla bir araya gelerek devam eden çalışmalara ilişkin bilgi aldım. Sahadayız, sokaktayız! Alaattin Köseler ile Beykoz'u Beykozlular yönetecek!" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz kızları Üsküdar Anadolu hazırlıklarını tamamladı
Önceki Beykoz kızları Üsküdar Anadolu hazırlıklarını tamamladı
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz