CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı

  • 0
  • 6992
CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı
CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı
CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı
CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı

Çamlık kahvede gerçekleştirilirken programa; CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Melike Şahin, Yasemin Demir, Metin Arslanyılmaz, Bahadır Yavuz, Mustafa Özçelik, Musa Aksu, Serdar Cengiz ve Cansu Kabaoğlu ve CHP’li Meclis üyesi Mustafa Yiğit katıldı.

CHP İlçe Yöneticileri İncirköy’de üye çalışması yaptı.

İlk konuşmayı yapan CHP Meclis üyesi Mustafa Yiğit, İncirköy’ün Beykoz Belediyesi hizmetlerinden yeterince yararlanamadığını söyleyerek,“meclis üyesi olarak İncirköy ile ilgili olarak ne istedim ise yapılmadı” dedi.

Mustafa Yiğit, Sadece caminin önüne bir park yaptılar. Ben üç yıl içinde şunu gördüm. Bizi hakikaten köy olarak görüyorlar? Her yere otobüs var fakat buraya yok. Bu nasıl iştir anlamadım. Yollar dar diye bahane üretiyorlar. Ama bunun sebebi CHP’nin İncirköy’de birinci parti olmasıdır. Onun için bir buçuk yıl sabredeceğiz ve yerel seçimleri kazanınca hizmet o zaman başlayacak. Katı atık ile yerli bir vergi koydular. Ama biz CHP olarak onları mahkemeye verdik. İnşallah bu kanun iptal olacaktır.” dedi.

İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’da, “Anası Anadolu, babası Atatürk olan herkes benim hemşerimdir” ifadelerine yer verdiği konuşmasında, “Biz Mustafa Kemal’e sahip çıkarız ve daima arkasındayız. Mustafa Kemal’i yargılamak sizin haddiniz değildir. Bizler öz eleştiri yapmalıyız yoksa bir adım bile ileri gidemeyiz. Biz dört adaylı harika bir kongre yaptık ve çok harika oldu. Ben örgütüme teşekkür ediyorum. Hiçbir hizip olmadı. Sadece aramızda şakalaşmalar oldu. Dostlar siyaset dokunma sanatıdır. Ben temas kurmadığım kimseden rey istemem. Cenazesinde, düğününde bulunduğum vatandaşlardan oy isteyeceğim. Vatandaşımın sorununu çözemesem bile yanında oluyorum” dedi.

İlçe binasının aynı bina içinde yerinin değişmesine de değinen Başkan Yılmaz, İlçe binamızı iki kat aşağıya indiriyoruz. Tadilatımız başladı.” dedi.

2B ile ilgili Akif Hamza Çebi ile görüşmelerinin sürdüğünü de söyleyen Hızır Yılmaz, çok yakında bazı muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla bu konuyla ilgili toplantılar yapacağım… Çünkü 2B çıkıyor. Sonra çok geç olur. Artık ne yapsak şimdi yapacağız. Bu önemli olayda sizinle el ele, can cana olacağım. Bugün buraya üye yapmaya geldik. Hepinize üye olmayı teklif ediyorum. Çünkü artık her olayı örgütümüz tayin edecek. Bana bu görevi örgütümüz verdi. Ben de artık çok çalışacağım. 2014’de sosyal demokrat bayrağını Beykoz’a dikeceğiz ve seçimi kazanacağız.” dedi.

Haber Merkezi

Biz onu yıllar önce söylemiştik
Önceki Biz onu yıllar önce söylemiştik
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz