Siyaset

CHP İlçe Yönetimi’nin önerisi: İlyas Yılmaz

CHP İlçe Yönetimi’nin önerisi: İlyas Yılmaz
2014.12.29 00:00
| | |
7519

​Şevket Arıkan'ın 'yenilenen listesiyle' İlçe Başkanlığı'na yeniden seçildiği CHP Beykoz'da önemli bir karar alındı.

Dost Beykoz'un İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri'nden edindiği bilgiye göre, CHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Başkan Şevket Arıkan'ın öncülüğünde, Murat Karayalçın'ın Başkan olarak atandığı CHP İstanbul İl Yönetimi'ne İlyas Yılmaz ismini önerdi. Geçtiğimiz dönem CHP'den İl Genel Meclis Üyesi olan İlyas Yılmaz, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi'nde gerçekleştirdiği çalışmalar ve katkılarla tanınıyor. İl Genel Meclis Üyeliği'nin Büyükşehirler'de kaldırılması sonrası CHP Beykoz'da herhangi bir aktif görevde bulunmayan İlyas Yılmaz, hem CHP hem de Beykoz kamuoyunda 'beyefendi kişiliği ile tanınıyor.

‘İlyas Yılmaz, CHP camiasının sevilen isimlerinden birisi…”

CHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Başkan Şevket Arıkan'ın öncülüğünde CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda Yönetim için Beykoz'dan İl Genel Meclisi eski Üyesi İlyas Yılmaz'ı önerdi. Şevket Arıkan Başkanlığı'nda bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz'dan gösterilecek isim için İlyas Yılmaz etrafında birleşti. Beykoz kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan İlyas Yılmaz, özellikle İl Genel Meclis Üyeliği yaptığı dönemde Beykoz’un köylerinde yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettirdi.

İlyas Yılmaz'ın ilçedeki tüm köyleri dolaşarak, vatandaşlarla bir araya geldiği ve pek çok sorun ve eksiği yerinde bulgulayıp incelediği biliniyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Beykoz, İlyaz Yılmaz, İstanbul İl Yönetimi, Murat Karayalçın, Öneri, Şevket Arıkan

reklam
1 Yorum
MKHU30.12.2014 15:32:19

her şeyin en güzelini hak eden güzel insan..hakkınızda hayırlısı olur inşallah....

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"