Siyaset

CHP İlçe Başkanı içki yasağını kınadı

CHP İlçe Başkanı içki yasağını kınadı
2014.08.28 00:00
| | |
4693

İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e makamında bir nezaket ziyareti gerçekleştiren CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, ziyarette kısa süre önce Beykoz Belediye Meclisi’nde alınan halka açık toplumsal k

Cansu Kabaoğlu, Hüseyin Karababa, Naci Candaş, Musa Aksu, Nihat Arıcan, Esengül Yılmaz, Ayşe Çelik, Selami Özçelik, Salim Kaşkır ve Erdal Öztürk’ten oluşan heyetle Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret eden Hızır Yılmaz , “ Başkanımızı ziyarete geldik ve de çok memnun olduk. Yani bu ziyareti severek yapıyoruz. Bu bir nezaket ziyaretidir. Konuya girmeyecektik ama mecburuz. İçki yasağını kınıyoruz. Bunun bir insan hakkı ihlali olduğunu düşünüyoruz. ” şeklinde konuştu.

Biz sizin kadar demokrat değiliz

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise, “Biz içki yasağını insanların olduğu yerlerde yasakladık. Ruhsatlı piknik alanlarında yasaklamadık. Böyle bir şey yapar mıyız? Ancak insanların dolaştıkları, ailesiyle gezinti yaptıkları yerlerde yasakladık. ”  dedi.

Bunun üzerine konuyu yanlış anladıklarını ifade eden Hızır Yılmaz, “ Biz o zaman yanlış anladık. Bu söylediklerinize bende katılıyorum. İnsanların dolaştıkları yerlerde tabii ki olmaz. ” dedi.

Çelikbilek, “ Biz ve sizin kadar demokrat değiliz. Partimiz ne derse biz onu yaparız. Gel başkan ol derler oluruz. Olma derler hiç sesimizi çıkarmadan olmayız ve partimiz için çalışırız. Yani bizde grup felsefesi vardır. Ekip ruhu vardır. Onun için sizin kadar demokrat değiliz diyorum. ” dedi.

Hızır Yılmaz bu ifadeler üzerine, “ Sizin söylemleriniz bana hep solcuymuşsunuz gibi geliyor. Sanki solcusunuz. ” şeklinde espri yaptı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Hızır Yılmaz, Beykoz, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"