CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını

  • 1
  • 8387
CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını
CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını
CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını
CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını

Geçtiğimiz ay CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'na seçilen Aydın Düzgün'e toplumun tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aydın Düzgün, hayırlı olsun ziyaretleri için İlçe Merkezi'ni ziyaret eden kesimleri çeşitli organizasyonlarla ağırlamaya devam ediyor.

Başkan Aydın Düzgün, destek ziyaretleri kapsamında Kastamonu Demokratif Toplumsal Platformu'nu sabah kahvaltısında ağırladı.

İlçe Merkezi'ndeki kahvaltıya Kastamonu Demokratif  Toplumsal Platformu Başkanı Muhittin Tığlı ve Platform Üyeleri, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Meclis Üyeleri Gülay Demirel, Hakkı Emanet, parti üyeleri, kadın ve gençlik örgütlerinin temsilcileri katıldı.

"Kastamonuluların temsil noktasında iddiaları var"

Platform Başkanı ve CHP eski İstanbul İl Başkanı Muhittin Tığlı, burada yaptığı konuşmasında, yıllardır Aydın Düzgün'ün kendilerine her alanda destek verdiğine işaret ederek, "İlçe Başkanı olması bizim için çok önemliydi. Biz bunu çok istedik, ilk ziyaretimizi de Beykoz ilçesine yaptık. Kendisine her zaman tam desteğimiz vardır. Beykoz'daki Kastamonuluları, CHP çatısı altında toplanarak temsil haklarını da burada bulacaklarını düşünüyorum. Biz İstanbul'da yaklaşık bir milyon Kastamonulu ile partimizi nasıl buluşturabiliriz çalışmalarını yapıyoruz. Bu anlayışla, dernekler üzerinden siyasal örgütlenme yapmak yerine, bizim parti görüşlerimizi taşıyan arkadaşlarımızı bir çatı altında toplamak istiyoruz. Derdimiz ülke, vatan ve memlekettir. Kişisel arayışlarımız anlamında hiçbir şey yok. Kastamonuluların temsil noktasında iddiaları var. Bizler tekrar Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen Aydın Düzgün'ü tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

Tığlı'nın ardından katılımcılara hitap eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, ziyaretlerinden dolayı Kastamonu Demokratif  Toplumsal Platformu'na teşekkür ederek, birlik ve beraberliklerinin her zaman devam etmesini temenni ettiğini söyledi.

Başkan Düzgün, öğleden sonraki programında ise Beykoz'daki iki yöre derneğini misafir etti.

Saat 13.00'te Mesudiyeliler Derneği'ni İlçe Merkezi'nde ağırlayan Aydın Düzgün daha sonra Saat 15.00'te ise Giresun Kırıklı Derneği üyelerini ağırladı.

CHP'nin yeni İlçe Başkanı Aydın Düzgün'e ziyaretleri sırasında Meclis Üyesi Hakkı Emanet eşlik etti.

"Sözü direk halka bırakacağız"

Her iki ziyarette de hayırlı olsun temennilerini ileten STK temsilcilerine teşekkür eden Düzgün, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Biz yaklaşık bir ay önce Şahin Köktürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirdiğimiz kongrede delegelerimizin takdiriyle İlçe Başkanlığı görevine seçildik. Ben destek veren, gerek arayarak, gerek çiçek göndererek, gerekse İlçe Merkezi'mize gelerek bizlere iyi temennilerde bulunan bütün herkese teşekkür ediyorum. Bizler Beykoz için çalışacak, siyaseti sokağa indirerek, sözü direk halka bırakacağız" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Soğuksuspor sezonu üzgün kapattı…
Önceki Soğuksuspor sezonu üzgün kapattı…
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (1 Yorum)

Hasan Tas (7 yıl önce)

Bu adam AKP'ye Beykoz'da zor anlar yasatir. Basindan beri 2B konusunda Yucel Celikbilek'ten daha aktif ve vatandasin gonlunden gecenleri dillendiriyor. O yuzden umarim AKP mevcut baskani biran once gonderir ve 2B konusunda gercekten calisan bir kadro getirir.

Yorum Yaz