Güncel

CHP, iftarda Beykozluları ağırlamaya devam ediyor

CHP, iftarda Beykozluları ağırlamaya devam ediyor
18.06.2017 23:04
| | |
4397

Foto galeri

CHP Beykoz İlçe Örgütü, ramazan ayının ikinci yarısında başladığı iftar programlarına Paşabahçe Sahilinde kurduğu iftar sofrasıyla devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, ramazan ayının üçüncü iftar sofrasını Paşabahçe Meydanında kurdu.

Geçtiğimiz günlerde sponsor destekleriyle Çiğdem ve İncirköy Mahallelerinde verdiği iftar yemekleriyle vatandaşla buluşan CHP Beykoz Örgütü, bu defa Paşabahçe Mahallesinde kurduğu iftar sofrasıyla Beykozlularla buluştu.

Paşabahçe Sahilinde kurulan iftar sofrasına CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda Beykozlu vatandaş katıldı.

Paşabahçe Merkez Camii'nde okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlarını açan vatandaşlar iftar sonrası İlçe Başkanı Mahir Taştan'a ve ekibine iftar yemeği nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Mahir Taştan'da iftar yemeğinin ardından vatandaşlara yaptığı konuşmasında, yeniden adalet vurgusu yaptı.

"Askerlerin zehirlenmediği günlerde buluşalım"

Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç'ın geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileten İlçe Başkanı Taştan, "Önümüzdeki ramazan bayramını şimdiden kutlar, adaletli, huzurlu, barış ve kardeşlik içinde bir ramazan geçirmenizi Allah'tan niyaz ediyorum. Umarım şehitlerimizin olmadığı, askerlerimizin zehirlenmediği, yeni iftar sofralarında askerlerimizin hastaneye taşınmadığı günler temenni ediyorum" ifadelerini kullandı

Taştan, adalet için yürümeye başlayan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na destek olmak için 21 Haziran Çarşamba günü Kavacık'ta bulunan İlçe Merkezinde düzenleyecekleri programa vatandaşları davet ederek konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, CHP, İlçe Örgütü, ramazan, iftar, Paşabahçe

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"