CHP Dost Beykoz’da çay molası verdi

  • Güncelleme: 10.11.2012 00:11
  • Okunma: 9275 kez
  • Yorum: 0
Keskin çıkışları ve tartışmalı eleştirileriyle kısa sürede Beykoz siyasetinin çok konuşulan isimleri arasında yer alan CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Füsun Sökmez ile birlikte Dost Beykoz’a bir nezaket ziyareti
CHP Dost Beykoz’da çay molası verdi

İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Dost Beykoz’un Kavacık’ta Haber Merkezi’ne gelen Başkan Hızır Yılmaz ve beraberindekiler Başyazar Kader Gür, Sinan Kavrak, Erdal Öztürk ve Mehmet Ali Anafarta tarafından karşılandı.

CHP Beykoz İlçe Yönetimi olarak, 6 aylık bir çalışma programı oluşturduklarını ve bu kapsamda ilçenin çeşitli kuruluşlarını ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Yılmaz, Dost Beykoz’a yapmış oldukları ziyaretinde bu kapsamda gerçekleştiğini dile getirdi.

Son günlerde yaşanan tartışmaları da değerlendiren Hızır Yılmaz, kendisinin agresif olduğunu yönünde çeşitli eleştireler aldığını hatırlatarak, “biz ideallerimiz ve amacımız doğrultusunda agresif oluruz… Bizim agresif olmakta ki amacımız kimse ile kavga etmek değildir, yapılan ‘haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır’ anlayışıyla gerçekleri ifade ediyoruz” dedi.

Aynı tabakta pilav yedik…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile arasında hiçbir gerginlik olmadığını da sözlerine ekleyen Başkan Yılmaz, köy bayramlaşmalarında karşılaştıkları Yücel Çelikbilek ile “aynı tabakta pilav yedik” dedi.

Dost Beykoz Yazarı Muharrem Kaşıtoğlu’nun zaman zaman kendisine yönelik eleştiriler yazılar yazdığına da değinen, CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, konunu gereği kendisiyle tartışmaya girme gereksinimi duymadığını belirtti.

Bu girişimleri doğru bulmuyoruz

CHP’li dört Meclis üyesinin Rüzgarlıbahçe’de kullanıcılarına satılan arazileri yargıya taşımış olmalarını da yorumlayan Başkan Yılmaz, kesinlikle bu girişimleri yanlış bulduğunu ve kendisinden önce cereyan eden bir durum olmasına rağmen kurumsal sorumluluktan kaçmayarak, bunu doğru bulmadıklarını açıkça ifade ettiklerini dile getirdi.

Dost Beykoz’u önemsiyoruz

CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Füsun Sökmez ise, Dost Beykoz’u önemsediklerini ve kurumlar arasında ki iletişimin çok önemli olduğunu kaydetti. Gerek ADD Beykoz Şube Başkanı olduğu dönemlerde, gerekse aktif siyasi döneminde Dost Beykoz ile hep iyi ilişkiler içinde olduğunu dile getiren Bayan Sökmez, 7 yıl önce Dost Beykoz ofisine hediye ettiği Atatürk portresinin yerini muhafaza ediyor olmasından sevinç duyduğunu dile getirdi.

Dost Beykoz ile ilişkilerimiz hep iyi olmuştur

Dost Beykoz Başyazarı Kader Gür ise, yaklaşık 2 saat süre ile devam eden ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Sökmez, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz