CHP’den Çelikbilek’e nezaket ziyareti

  • 2014.08.12 00:00
  • Güncelleme: 15.07.2011 00:11
  • Okunma: 9024 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlığına atanan Nagihan Akan, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
CHP’den Çelikbilek’e nezaket ziyareti

Başkanlık toplantı odasında gerçekleştirilen ziyarete Meclis Üyesi Hayrullah Usta, Yönetim Kurulu Üyelerinden Erkan Özmen, Necmiye Gönenli, Selami Özçelik, Deniz Yıldız da katıldı.

Başkan Çelikbilek tarafından sıcak karşılanan ziyaret samimi sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi ile gerçekleşti.

Bugüne kadar vatandaşların her kesimiyle çeşitli zamanlarda bir araya geldiklerini, ilçedeki siyasi partilerin temsilcileriyle de daha sık görüşülmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Çelikbilek, iki yıl içerisinde yapılan hizmetleri ve bazı projeleri paylaştı.

Başkan Çelikbilek; “Attığımız her adım, yaptığımız her iş Beykoz’un gelişimi içindir. Beykozlu hemşehrilerimin yaşam kalitesinin artması için ciddi gayret içerisindeyiz. Ancak CHP’li bazı meclis üyesi arkadaşlarımızın, girişimleri bu hizmetlerin yapılmasına engel oluşturmakta. Halbuki bize her zaman neyi niçin yaptığımızı ve niçin yapacağımızı sorsalar, her türlü bilgiyi vermeye hazırız. Zor bir bölge olan Beykoz’da istiyoruz ki, projelerimiz en kısa zamanda hayata geçsin. Beykozlular da daha rahat nefes alsın. Bunun için siyasi parti gözetmeksizin Beykoz için birlikte hareket edebilmeliyiz” diyerek olumlu ve yapıcı işbirliği çağrısında bulundu.

CHP İlçe Başkanı Nagihan Akan da Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür ederek, haklı bir çağrı olduğunu, yeni bir yapılanmaya gittiklerini ve bundan sonra daha sık bir araya gelerek, Beykoz için yapılacak çalışmalarda destek olacaklarını belirtti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Nagihan Akan, Yücel Çelikbilek

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz