CHP'de iki İlçe Başkan Adayı birleşti

  • 0
  • 5661
CHP'de iki İlçe Başkan Adayı birleşti

Yarın yapılacak CHP'nin 38. Olağan Kongresi'nde Başkanlığa aday olan 2 isim tek listede birleşti.

Görevden alınan Aydın Düzgün'ün ardından İlçe Başkanı olarak atanan ve yarın yapılacak kongrede de İlçe Başkanı Adayı olan Mahir Taştan ile başkanlığa aday olan İBB Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu beyaz listede birleşme kararı aldı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Partimizin Beykoz’ u kazanabilmesi için ihtiyacımız olan en geniş birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi için sizlerden gelen yoğun taleplere karşılık olarak kendimize düşen özveriyi göstermeye karar verdik." ifadelerini kullandı.

Herkesi CHP'nin Beykoz'u kazanması için mücadeleye davet eden Taştan, "20 Ağustos Pazar günü yapılacak ilçe kongremizde beyaz listede Cemal Başkanımın desteğiyle birlikte buluşuyoruz. Bu birlikteliğin sağlanmasında bizim gibi özveride bulunan Sayın Cemal Sataloğlu ve çalışma arkadaşlarına şükranlarımı sunarım. Bizi destekleyecek sevgili delegelerimize ve örgütümüze şimdiden teşekkür ediyorum." dedi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 38. Olağan Kongresi, 20 Ağustos 2023 Pazar günü R. Şahin Köktürk Spor Salonu'nda yapılacak.

Haber Merkezi

 

Beykoz'da 19-20 Ağustos'ta denize girilemeyecek
Önceki Beykoz'da 19-20 Ağustos'ta denize girilemeyecek
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz