CHP’de 5. Aday Kenan Özdemir

  • Güncelleme: 10.03.2012 00:11
  • Okunma: 7072 kez
  • Yorum: 0
CHP teşkilatlarından yetişen ve Tokatköy Mahalle temsilciliği yapan Kenan Özdemir, Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’nde yapmış olduğu bir basın toplantısıyla 25 Mart 2012 günü yapılacak olan İlçe Kongresi’nde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
CHP’de 5. Aday Kenan Özdemir

Kendisine destek vermek amacıyla İlçe Merkezi’ne gelen partililere hitaben bir konuşma yapan Özdemir, AK Parti’yi ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i eleştirdi.

“Bu yıl 89. Kuruluş yıldönümünü kutlayacağımız, demokrasi de öncü partimiz CHP’ye yakışan bir tavırla, yıllardır özlemini duyduğunuz, uğruna çaba sarf ettiğimiz mahalle delege seçimlerini kavgasız gürültüsüz parti içi demokrasi kuralları işletilerek tamamlamış bulunmaktayız.” şeklinde konuşan Kenan Özdemir,  “Emeği ve katkısı olan başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na il ve ilçe yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Beykoz yönetilemiyor…

Beykoz’un iyi yönetilemediğini de söyleyen Özdemir şöyle devam etti: Paşabahçe pazarının haftada kaç gün kurulmasıyla ilgili referanduma gideceksiniz. Sonuç haftada iki gün kurulması yönünde çıkacak. Alt yapı çalışmaları bittikten sonra haftada bir gün kurulacak diyeceksiniz. Buda yetmiyormuş gibi semt pazarlarını komisyona devredip kaldırma kararı alacaksınız. Demokrasi ve özgürlük anlayışınız bu mudur?

2B’lerle ilgili rayiç bedelin % 70’den % 50’ye indirilmesi başarı diye gösterilecek. Ama rayiç bedelin ne kadar olduğunu hiç söylenmeyecek. Rayiç bedelin ne kadar olduğu açıklanmadan % 70’den % 50’ye düşürüldü demenin hiçbir anlamı yoktur. Bu kandırmacadır. Milleti uyutma politikasıdır.

Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek tarafından 2009 yerel yönetim seçimleri öncesi seçim propaganda döneminde ecri misilleri ödemeyin. Seçimi kazanıp Belediye Başkanı olduktan sonra ecri misiller ödenecek, bunlar kanunun gereği diyeceksiniz. Sözünüze itimat edip ödemeyenler şimdi haciz kıskacında kalacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kenan Özdemir, CHP

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz