Siyaset

CHP Beykoz Yöneticilileri 'hayır' için çalışıyor...

CHP Beykoz Yöneticilileri 'hayır' için çalışıyor...
25.01.2017 09:26
| | |
4343

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Yönetimi, TBMM'de görüşmeleri tamamlanan Anayasa değişikliği paketine ilişkin parti içi seminerleri tamamlayıp sokağa çıktı.

CHP Beykoz İlçe Yönetici ve Meclis üyeleri Beykoz'da sokakları ve kahvehaneleri dolaşıp, vatandaşların muhtemel nisan ayında yapılacak olan referandum oylamasında "hayır" oyu kullanmalarını istiyor.

İlçe Başkanı Mahir Taştan, kahvehanelerde yapmış olduğu konuşmalarda, Rejimi yıkmaya çalışanlara hayır diyeceklerini kaydederek, Gün kardeşçe, yoldaşça omuz omuza verme günü, kavga etmeden, tartışmadan, ötekileştirmeden yolumuza devam etme günüdür." ifadelerini kullanıyor.

Önümüzdeki tehlikenin herkes farkında...

"Cumhuriyeti vatandaşı olmuş herkes yaklaşan tehlikenin farkına varmalıdır...  Artık bu gidişin  önüne set örme zamanı ve bu seti hep beraber öreceğiz. Bu seti birlik beraberlik içerisinde öreceğiz. Bir tek kişi için Türkiye Cumhuriyeti'ni uçuruma sürüklüyorsunuz. Bir tek kişiye yetkiler verebilmek için Türkiye Cumhuriyeti'ni lastiği patlamış kamyon gibi nereye götürdüğünüz belli değil" şeklinde konuşan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, "Ekonomi yerlerde, dolar almış başını gidiyor, işsizlik tavan yapmış, terör her gün can alıyor." dedi.

Tek sorununuz bir tek kişiye Türkiye'yi teslim etmek.

Taştan şöyle devam etti: "Tek sorununuz başkanlık! Yarın yiyecek ekmek dahi bulamayacağız. Bütün dünyaya kapılarımızı kapattık. bütün dünyayla ilişkilerimizi bozduk. Bir tane komşumuz kalmadı. Ortadoğu bataklığının; savaşın içerisindeyiz. Türkiye'nin en önemli gündemi terör olması gerekirken, başkanlık olmuş durumda! Hayır Türkiye'nin en önemli gündemi; ekonomi, işsizlik ve terör."

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın kahvehaneleri dolaştığı sırada kendisine Meclis üyeleri Cavit Gül, Gülay Demirel ve İlçe Başkan Yardımcıları eşlik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: beykoz haberleri, chp, referandum 2017, mahir taştan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"