Siyaset

CHP Beykoz Yenimahalle’de seçim çalışmasına başladı

CHP Beykoz Yenimahalle’de seçim çalışmasına başladı
24.09.2016 16:56
| | |
5539

Foto galeri

CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, önce Beykoz örgütünü ardından, İlçe Başkanı Mahir Taştan eşliğinde Yenimahalle’de esnafı ziyaret etti.

Burada İlçe yöneticileri ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Oğuz Kaan Salıcı, kalabalık bir heyetle Yenimahalle’ye geçti.

Beykoz Yenimahalle Melodi Sokakta bir kıraathane de vatandaşlarla buluşan CHP’liler daha sonra esnafı ziyaret ederek sorunları dinlediler.

Melodi sokaktaki kıraathanede vatandaşlara seslenen CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, “Yenimahalle, Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçim startını vereceği bir noktadır. Seçim hangi tarihte olursa olsun CHP Beykoz, bugün seçim startını vermiştir. Durmadan yılmadan çalışma sürecini başlatmıştır. Artık sokakta halka dokunarak, insanları ziyaret ederek ve bu hususta yapılması gereken en özgü çalışmayı yapacağız.” şeklinde konuştu.

Mahir Taştan: “Hepimize hayırlı olsun”

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat'ın, Posta Gazetesi’nde yer alan röportajını göstererek, Canpolat'ın, ‘bugün seçim olsa İstanbul'u alıyoruz, bugün seçim olsa Beykoz'u da alıyoruz.’ şeklindeki ifadelerini tekrar eden Mahir Taştan, “Hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Taştan şöyle devam etti: “Biz bunun ne rehavetine kapılarak ne de sarhoşluğuna kapılarak yılmadan çalışarak sonucu elde etmek zorundayız. Her zaman söylüyorum. Seçimi kazanalım Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını Beykoz Belediyesi'ne bu kadroları alalım; ben temizlik işçisi olmaya da razıyım.”

Seçimin ne zaman olacağı belli değil

Taştan’ın ardından konuşan Salıcı da, “Biz siyasetçilere söylenen bir şey vardı. Seçim olursa geliyorsunuz, seçim olmazsa gelmiyorsunuz. Bunu sadece Cumhuriyet Halk Partisi'ne değil diğer partilere de söylerler, vatandaşta genel olarak böyle bir duygu vardır.” hatırlatmasında bulunarak,  “Bugün itibariyle kayda geçsin. Seçimin hangi tarihte olacağı belli mi arkadaşlar? Değil. Ama Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, vatandaşın sorununu dinlemek ve ona çözüm üretmek için bugün sahada...” ifadelerini kullandı.

“Seçim tarihi ne olursa olsun, hem Cumhuriyet Halk Partisi'nin Beykoz Örgütü ve diğer ilçe örgütleri bundan sonra sahada olmaya devam edecekler.” ifadelerini kullanan Oğuz Kaan Salıcı,  “Dün akşam geç saatlerde Uluslararası Kredi Değerlendirme Kuruluşları'ndan bir tanesi Türkiye'nin kredi notunu düşürdü. Bir ülkenin kredi notu neden düşer? Bu ülkenin yatırım ortamında sıkıntı varsa düşer. O ülkenin siyasi istikrarında sıkıntı varsa düşer. O ülkenin iç ve dış politika riski artmışsa kredi notu düşer. Türkiye'nin notu neden düştü? AK Parti'nin uyguladığı yanlış politikalar sonucu düştü.” dedi.

Daha sonra, sokağa çıkarak esnaf ziyareti yapan CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, bakkal, eczane, market, halk pazarı, kıraathane ve diğer işyerlerini ziyaret etti.

Yaklaşık iki saat süre ile Yenimahalle de olan Salıcı sokakta karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Salıcı’ya Yenimahalle ziyareti sırasında, Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın yanı sıra, İlçe Başkan Yardımcısı Elif Çelik, Meclis Üyeleri Aydın Düzgün ve Yılmaz Işık eşlik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, CHP, Yenimahalle, Oğuz Kaan Salıcı, Esnaf, Ziyaret, Mahir Taştan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"