CHP Beykoz'un Bayram konuğu İlhan Kesici oldu

  • Güncelleme: 07.07.2016 13:19
  • Yorum: 0
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclis Üyesi ve CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, Beykoz'daki bayramlaşmaya katıldı ve Türk kahvesi içti.
CHP Beykoz'un Bayram konuğu İlhan Kesici oldu

Bayramlaşma geleneğini Kavacık'taki ilçe binasında gerçekleştiren CHP Beykozlu yöneticiler, programda İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'yi konuk etti.

Aracından iner inmez CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve partililer tarafından karşılanan İlhan Kesici, daha sonra salona geçerek burada Beykozlularla bir araya geldi. Partililerin sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyen İlhan Kesici daha sonra kürsüye gelerek, tüm sorulara yanıt verdi.

Bayramlaşmak için geldiği Beykoz'da Türk kahvesi içen CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, konuşmasında oy alınacak parti olarak Adalet ve Kalkınma Partisi’ni gösterdi.

CHP Beykoz İlçe binasında gerçekleştirilen bayramlaşmaya İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri, eski İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı. AK Parti ve Saadet Partisi'nde olduğu gibi bayramlaşma töreninde CHP'de de az sayıda kişi katılım gösterirken, İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'nin programa gelmesi partiyi hareketlendirdi. Az sayıdaki partili CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'yi soru yağmuruna tutarken, yılların deneyimli siyasetçisi Kesici, sorulara ustaca yanıtlar verdi. Yapılan birçok eleştiriye katılan ancak hoşgörüyü de elden bırakmamak gerektiğini hatırlatan İlhan Kesici, sahada izlenecek yöntem konusunda partililerin dikkatini çekti.

'İlhan Kesici, oy alınacak parti olarak AK Parti'yi işaret etti'

Genel olarak AK Parti'den AKP şeklinde bahsedildiğine işaret eden İlhan Kesici, kendisinin ise 'AK Parti' şeklinde söylediğini ifade etti. Ülkedeki vatandaşların 7 Haziran'da neredeyse 10 puan kadar AK Parti'nin oylarını düşürerek, bir ikazda bulunduğunu söyleyen İlhan Kesici, partisi CHP'nin ise 1 Kasım'a kadar geçen süreci iyi değerlendiremediğini belirtti. CHP'nin ise bundan sonra artık oyları AK Parti'den alacağını vurgulayan İlhan Kecisi, Beykozlulara önerilerde bulunarak, mahallelerde siyaset çalışması yaparken daha dikkatli bir üslubun benimsenmesini salık verdi. AK Parti'nin gerçekleştirdiği politikaları eleştirirken, AK Parti'ye oy vermiş olan kişilerin sinirlenip konuşmanın önüne duvarlar örmesine meydan verilmemesi gerektiğinin altını çizen CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, anlayışlı bir dil ve üslubun benimsenmesi gerektiğini söyledi.

Gerçekleştirilen konuşmalarda CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, tüm partililerin bayramlarını kutladı ve Beykozlulara sağlık ve afiyet diledi. Programın sonunda ise İlhan Kesici'ye partililer kapıya kadar eşlik etti ve burada topluca fotoğraf çekindi. CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici ise CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilecek bayramlaşma töreni için aracıyla birlikte Beyoğlu'na doğru hareket etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz