CHP Beykoz Teşkilatı’nda Kemal Yıldız acısı

  • Güncelleme: 10.05.2020 22:18
  • Okunma: 8265 kez
  • Yorum: 3
CHP Beykoz teşkilatının sevilen isimlerinden eski meclis üyesi Kemal Yıldız vefat etti.
CHP Beykoz Teşkilatı’nda Kemal Yıldız acısı

Yaklaşık iki hafta önce nefes darlığı şikâyeti ile kaldırıldığı Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Kemal Yıldız’ın bugün akşam saatlerinde vefat ettiği haberi geldi.

2009-2014 yılları arasında Yücel Çelikbilek’in AK Parti’den seçildiği ilk dönemde Beykoz Belediyesi meclis üyesi olarak Beykoz’a hizmet eden Kemal Yıldız’ın vefatı CHP camiasında olduğu kadar Beykoz genelinde de derin üzüntü yarattı.

Aynı zamanda bölgede sevilen bir iş insanı olarak da tanınan 61 yaşındaki Kemal Yıldız, 3 oğlan bir kız olmak üzere 4 çocuk babasıydı.

Merhum Kemal Yıldız için 11 Mayıs 2020 pazartesi günü ikamet ettiği Kavacık Yıldırım Beyazıt Camii’nde saat 12.00’da cenaze namazı kılınacağı bildirildi.

Dost Beykoz Ailesi olarak Kemal Yıldız’a Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP Beykoz, Kemal Yıldız, vefat, Cenaze

Yorumlar (3 Yorum)

Zulkuf sonmez (10 ay önce)

Allah Rahmet eylesin. Herkesin sevdiği saygı duyduğu güzel bir insandı. Parti ayrımı asla yapmaz, gönlü herkese açıktı. Beykoz’un basi sağ olsun.

ERKAN ÖZMEN (10 ay önce)

Allah rahmet etsin.Cemal abi çok iyi bir insandı.Mekanı cennet olsun Allah ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.

Mithat (10 ay önce)

Üzgünüm! Sevdiğimiz bir dostumuzu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Aileye sabır, başsağlığı diliyorum..

Yorum Yaz