Siyaset

CHP Beykoz, referandumda son sürat...

CHP Beykoz, referandumda son sürat...
23.02.2017 17:50
| | |
3717

CHP Beykoz Örgütü, referandum çalışmalarına devam ediyor. Trabzon Milletvekili haluk peşken, Hayır’a anlatmak üzere Beykoz'a geliyor.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, referandum için yaptığı “hayır” çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ve TBMM Başkanvekili, İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi'yi ilçede ağırlayan CHP Beykoz, bir başka vekilini yine Beykozlularla buluşturuyor.

CHP Trabzon Milletvekili Av. Haluk Pekşen 25 Şubat 2017 Cumartesi günü Beykoz'a gelerek vatandaşlarla bir araya gelecek. Çavuşbaşı Fatih Mahallesi'nde bulunan Başaran Düğün Salonu'nda 15.00-17.00 saatleri arasında partililer ve ilçe sakinleriyle bir araya gelecek olan Milletvekili Pekşen, soruları cevaplayacak. Tapu, imar, işsizlik ve ekonomi gibi konulara da değinilecek olan programa Beykozluların ilgi göstermesi beklenirken CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Hayır’ı önde görüyorum. Ne yapıyorsak hep birlikte ayrıştırmadan ve bölmeden yapmalıyız." şeklinde konuşuyor.

CHP Beykoz İlçe Kadın Kollarına yaptığı çalışmalardan ötürü de teşekkür eden İlçe Başkanı Taştan, "Kadın Kollarımız yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar bin 500 eve misafir olduk, neden hayır dediğimizi vatandaşlarımızla paylaştık. Şu anda bizim halkımızın sorunu referandum değildir. İlçe genelinde misafir olduğumuz evlerde genel olarak sıkıntının işsizlik, tapu ve imar başlıkları altında toplandığını görüyoruz. Şu anda gittiğimiz halk yoklaması tamamen siyasetin sorunudur" ifadelerini kullandı.

“Evet” oyunun da “hayır” oyunun da değerli olduğuna değinen Başkan Mahir Taştan, "Bu süreci mutlaka birlikte götürmeliyiz. Eğer bir ayrışma yaşanırsa evet de çıksa hayır da çıksa bunu daha sonra toparlamak çok güç olacaktır" şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Taştan, 16 Nisan'da yapılacak olan halk oylamasına kadar, Cumhuriyet Halk Partisi'nin önemli isimlerini Beykoz'a getirerek halka buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP, Referandum 2017, Av. Haluk Pekşen, Mahir Taştan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"