CHP Beykoz örgütü olağan toplandı

  • 0
  • 6365
CHP Beykoz örgütü olağan toplandı
CHP Beykoz örgütü olağan toplandı
CHP Beykoz örgütü olağan toplandı
CHP Beykoz örgütü olağan toplandı

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Olağan örgüt toplantısını Başkan Aydın Düzgün, öncülüğünde gerçekleştirdi.

Kavacık'taki örgüt merkezinde gerçekleştirilen toplantıya İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Aydın Düzgün, Örgüt Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları temsilcileri ve örgüt üyeleri katıldı.

Toplantının basına açık bölümünde konuşan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, geçtiğimiz günlerde Üsküdar'ın Kirazlıtepe Mahallesi'nde kentsel dönüşüm programı çerçevesinde yapılan yıkımlara işaret ederek, "Beylerbeyi’nin üst tarafları burada yaşayan bin 600 hanenin mekanlarını Üsküdar Belediyesi kentsel dönüşüm olarak ilan etmiş ve iki gün öncede hepinizin sosyal medyadan da bilginiz olduğu gibi sabah namazı bir caminin nasıl yıkıldığını gözler önüne sermiştir. Parti meclisi üyemiz Milletvekilimiz Gökhan Zeybekle buradaki sakinleri ziyaret ettik. Yaklaşık bin 600 hane bunun dört yüzünü bir şekilde razı etmişler ve evlerini yıkmışlar." dedi.

"Bu trajik olayın temelleri Beykoz'da da atılıyor"

Geri kalan vatandaşların yıkıma izin vermediklerini söyleyen Düzgün, "Bunu kırmak için öncelikle camiyi bile yıkmaktan hiçbir şekilde kaçmamışlar. Sabah namazı camiyi yıkarak işlerine devam edecekleri imajını vermişlerdir. Kutsal değerler işte onlar için bu kadar değerlidir. Sayın basın mensupları sizler aracılığı ile Beykozluyu uyarmak istiyorum. Üsküdar da yaşanan bu trajik olayın aynısının temelleri Beykoz’da da KİPTAŞ ve Beykoz Belediyesi tarafından Tokatköy 487 ada 3 parsel, Şahin Tepesi, Çiğdem Karagöz Sırtı, Çubuklu hobi bahçesinin sırtlarında da başlamak üzeredir. Burada yaşayan Beykozluları da aynı tehlike bekliyor ve bunu daha da genişletecekler." diye konuştu.

"Bu acımasızlığa müsaade etmeyeceğiz"

Beykoz Belediyesi'nin KİPTAŞ aracılığıyla vatandaşların evlerini ellerinden almayı planladığı görüşünü iddia eden Ana Muhalefet Partisinin İlçe Başkanı Düzgün, "Başaramayacaksınız. KİPTAŞ’ın ve Beykoz Belediyesi'nin gözlerini döndüren bu rant ve para hırsına lanet olsun diyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe örgütü olarak bu acımasızlığa asla müsaade etmeyeceğiz. Her zaman Beykozlunun dertleriyle beraber olacağız, yanlarında olacağız. Buradan söz veriyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz’daki kombi hırsızları yakalandı
Önceki Beykoz’daki kombi hırsızları yakalandı
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz