CHP Beykoz muhtarlarının sorunlarını dinledi

  • 15.07.2021 16:22
  • Güncelleme: 15.07.2021 16:24
  • Okunma: 4377 kez
  • Yorum: 0
CHP ve İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanları, ilçenin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
CHP Beykoz muhtarlarının sorunlarını dinledi

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, ilçenin mahalle muhtarlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

İlçe genelindeki problemlerin masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık iki saat sürerken, muhtarlar bölgelerindeki problemleri de İlçe Başkanlarına aktardı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçimden önce muhtarlara birçok söz verdiğini ancak bu sözlerin tutulmadığını ifade etti.

Kolcu, "Muhtarlar olarak beklenti içerisindeyiz. Mahalle ile ilgili bir şey olduğunda ben bu durumu vatandaşlardan öğreniyorum. Ne kadar doğru? 835 ada bünyesinde kentsel dönüşüm çalışmaları için hazırlık yapılıyor ancak haberimiz yok. Mahallede, içerisinde meclis üyelerimizin de bulunduğu 15-20 kişilik bir grubun gezdiğini ben mahalleliden öğreniyorum, burada bir şey olacakmış kesin diye bana söylüyorlar." ifadelerini kullandı.

Yeni tip koronavirüs pandemisinin biraz hafiflemesinin ardından ilk işlerinden birisi olarak mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiğini söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, şöyle konuştu:

"Büyükşehir ile aradaki koordinasyonu sağlamak gerekiyor. Büyükşehir'den geldiklerinde benim de haberim yoktu. Böyle bir şey olmamalı. Buraya bir bürokrat geliyorsa mutlaka bilgi verilmeli. Hüsnü muhtarımıza bu konuda katılıyorum. Geçen gün daire başkanına da bu konuda gerekenleri söylediğimden emin olabilirsiniz. Muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşları ve biz siyasiler Beykoz’da güzel şeyler yaptıralım. Dertlerin komple çözüleceği Beykoz’u inşallah hep beraber görür ve yaşarız."

Toplantı karşılıklı soru cevap şeklinde devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Ekrem İmamoğlu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz