Siyaset

CHP Beykoz listelerinde üye skandalı…

CHP Beykoz listelerinde üye skandalı…
2014.08.19 00:00
| | |
22686

Kongre süreci başlayan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nda askıya çıkarılan üye listelerinde tam bir skandal vardı.

CHP Genel Merkezi’nin, başlayan kongre sürecinde delege seçimi için ilçe merkezlerine gönderdiği üye listeleri Beykoz’da bir skandala neden oldu… Hayatı boyunca CHP ile uzaktan yakından ilgisi olmayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’in Soğuksu Mahallesi üye listelerinde kayıtlı olduğunun gözükmesi CHP’de yeni tartışmalara yol açtı.

Durumdan haberdar olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer konuyu yargıya taşıdı.

Cumhuriyet Halk Partisi ile hiç bağının olmadığını ve yaşanan bu durumunun CHP adına utanç verici bir rezillik olduğunu kaydeden Başkan Sefer, 14 Ocak 2012’de yapılacak olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı kongresi öncesi CHP ile irtibatı olan bazı kişilerin kendisine komplo kurmuş olabilecekleri ihtimali üzerinde de durduklarını söyledi.

Adem Sefer’den CHP’ye suç duyurusu

CHP Genel Merkezi, İstanbul İl Başkanlığı ve Beykoz İlçe Başkanlığı hakkında Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’nda suç duyurusunda bulunduğunu ifade eden Başkan Sefer, CHP Genel Merkezi’nden bu konuda özür beklediğini kaydetti.

Diğer yandan CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan, konunun muhtemel bir karışıklıktan kaynaklandığını, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’i telefonla arayıp durumun düzeltileceğini ve gerekli yerlere bilgi verildiğini söylediğini belirtti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Nagihan Akan, AK Parti, Adem Sefer

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"