CHP Beykoz İlçe Örgütü darmadağın olmuş

  • 0
  • 5137

Beykoz’un sosyal demokrat simalarından Şaban Tören CHP’de değişim istedi.

Geçmişte uzun süre Beykoz Vakfı Başkanlığı yapan ve elit kesimle olan ilişkileriyle zaman zaman adından söz ettiren Şaban Tören yayınladığı mesajla adeta ultimatom verdi.

Geçmişte CHP örgütüyle sürekli irtibat halinde olan Tören, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ü kongre yapmaya davet etti.

Mesajında parti üyelerine seslenen Şaban Tören, CHP Beykoz ilçe örgütünün darmadağın olduğunu ifade ederek, Meclis üyelerinin kutuplaştığını ve ilçe başkanının ayrımcı siyasetiyle partiyi kilitlediğini ifade ederek, partiye oy veren seçmenlerin partide; aktif, liyakatli ve heyecanlı bir yönetim istediğini iddia etti.

“Yerel seçimlerde sorumsuz davranan ilçe başkanının İhtirası yüzünden İYİ Parti ile birlikte ittifak yapılmadığı için Belediye başkanlığı AKP’ye hediye edilmiştir” ifadelerini kullanan Tören, “Beykoz’da ilçede yönetim problemi vardır. Partimizin delegeleri bu olumsuz gidişata el koymalıdır. Örgütümüzde ilçe başkanlığı ve yönetim sorumluluğu alacak çok sayıda parti aktivisti vardır” dedi.

Tören şöyle devam etti:

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ülkenin kaderidir. Beykoz’da ilçe başkanlığı mutlaka değiştirilmelidir. Delege arkadaşlar bu sorumlulukla davranarak olağan üstü kongre istemiyle Beşte bir imza toplayarak ilçe örgütünü kongreye götürmelidirler. Beykoz’da hiç bir üyeyi dışlamadan kucaklayacak başarılı bir yönetime ihtiyaç vardır.

Saygılarımla.  

Beykoz'un yükselen yıldızı Küçüksu Çayırı
Önceki Beykoz'un yükselen yıldızı Küçüksu Çayırı
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı