CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan Tokatköy duyurusu

  • 30.12.2021 12:08
  • Güncelleme: 30.12.2021 12:08
  • Okunma: 4595 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Tokatköy Mahallesi’nde yaşanan kentsel dönüşüm tartışmalarına CHP Beykoz İlçe Başkanlığı da dahil oldu.
CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan Tokatköy duyurusu

Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı projeyi TOKİ’nin yaptığını ifade etmesi, konuyla ne kadar ilgilendiğinin de göstergesi olarak yorumlanırken, Beykoz Belediyesini de TOKİ’nin değil, Tokatköy halkının yanında durmaya davet etti.

Beykoz kamuoyunda son bir kaç gündür TOKATKÖY 487 - 3 Parsel 83 dönümlük arazide yaklaşık 550 bina 650 hane, Beykoz Belediyesi, TOKİ arasındaki kentsel dönüşüm projesi ile ilgili olarak Beykoz Belediyesinin geçtiğimiz günlerde belediye zabıtası marifetiyle dağıttığı ihbar mektuplarında vatandaşlarımızdan;

15 gün içinde; 30 gün ek süre dahil toplam 45 gün içinde evlerini boşaltmasını, elektrik, su, doğalgaz, emlak borçları dahil tüm borçların ödenerek evlerini borçsuz teslimi istenmektedir.

Vatandaşlarımızla, yıllardır bu konuyu defalarca konuşmamız ve toplantılar yaptığımız gerçeğinden yola çıkarak; TOKATKÖY 487 Ada 3 Parseldeki kentsel dönüşüm alanında CHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, her zaman ve her koşulda halkımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz!

Beykoz halkının çıkar ve menfaatlerini her şeyin üstünde tutacağımızdan yola çıkarak bu arazide oturan halkımızın hakkını, haklarını korumak, adaletin siyaset üstü bir konu olduğunu

anlatmak ve savunmak bizlerin görevi olduğu gerçeğinden yola çıkarak; projeye hem olur diyen 550 vatandaşımızın, projeye henüz imza atmayan 100 vatandaşımızın hepsini bir arada 70-80 yıllık akrabalık, komşuluk ilişkilerini bozmadan, incitmeden yeni bir yaşama hazırlamak biz siyasetçilerin görevi olduğu bilinciyle, Beykoz CHP İlçe Başkanlığı olarak Beykoz Belediyesinin de TOKİ’nin yanında değil, Tokatköy halkının yanında olması GERÇEĞİNİ bir kez daha hatırlatmayı görev biliriz.

Ayrıca, her zaman ve her koşulda halkımızın çıkar ve menfaatlerini kollamaktan asla vazgeçmeyeceğimizin kamuoyunca bilinmesini isteriz. Saygılarımızla.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, CHP, Duyuru