CHP Beykoz İlçe Başkanı formasına kavuştu

  • 0
  • 1603
CHP Beykoz İlçe Başkanı formasına kavuştu

Beykoz 1908 Spor Kulübünde hatıra forma kampanyası sonrasında baskıdan çıkan formaların dağıtımı devam ediyor.

Bu kapsamda Beykoz 1908 A.Ş. Yönetim Ofisine bir ziyarette bulunan CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve beraberindeki heyet Başkan Zeki Aksu tarafından ağırlandı.

Ziyaretin ardından Kulüp Sosyal Medya hesaplarından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

Kulübümüzün, "Ayağa Kalk Seninleyiz Beykoz" adıyla düzenlemiş olduğu hatıra forma kampanyası destek sağlayan Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Sayın Aydın Düzgün'ün ismine yazılı formasını Beykoz Stadında bulunan kulübümüzün ofisinde teslim ettim.

Beraberindeki heyetle ziyaretimize gelen kulübümüzün değerli kongre üyesi Aydın Düzgün başkanımıza kulübümüz çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe yöneticileri Mahmut Keskin, Erdal Kahraman, İsmail Çorbacı, Mustafa Kaya, Yunus Bingöl ve Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ile birlikte kulübümüzün yönetim kurulu üyesi M. Talat Karasakaloğlu, Alpaslan Özgül, Mutlu Atagün ve takım kaptanımız Arda Şahin ziyarette hazır bulundular.

Ziyarete katılan ve kulübümüze maddi olarak destek veren Aydın Düzgün başkana, ekibine şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum.

Spor Servisi

Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Önceki Beykoz Balık Ekmek ilçe sınırlarını aştı
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz