CHP Beykoz ilk iftar sofrasını Çiğdem'de kurdu

  • 15.05.2019 13:47
  • Güncelleme: 15.05.2019 13:58
  • Okunma: 8517 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Teşkilatı bir hayırsever bir vatandaş destekleri ile Çiğdem Mahallesi'nde iftar sofrası kurdu.
CHP Beykoz ilk iftar sofrasını Çiğdem'de kurdu

Yaklaşık 500 dolayında mahallelini katıldığı iftar yemeğinde, Millet İttifakı da görüntü verdi. CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir aynı iftar sofrasını paylaştı.

İftar yemeğinde, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun'da vardı.

CHP'nin Çiğdem Mahallesi Merkez Camii avlusunda kurmuş olduğu iftar sofrasında bir araya gelen mahalleli, genç yaşlı, çoluk çocuk aynı sofrada iftar açtı.

İftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, vatandaşların Ramazan-ı Şerif'ini tebrik ederek, katılımları nedeniyle mahalle halkına teşekkür etti.

“Bir arada olmamıza vesile olan Kubilay Ulu’ya huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Sayın İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir'de aramızda kendisine  "hoşgeldiniz" diyorum" diye konuşan Aydın Düzgün, "Değerli mahalle sakinleri Ramazan Ayının bereketi üzerinizde olsun. Ramazanları hep birlikte güzelliklerle yaşayalım. ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyor ve hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum" ifadelerini kullandı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın hayırsever vatandaşın destekleriyle Çiğdem Mahallesi'nde vermiş olduğu iftar yemeğine Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çalışkan ve Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz'da hazır bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Beykoz, İftar, Aydın Düzgün, Coşkun Tosun

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz