Siyaset

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nden gövde gösterisi

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nden gövde gösterisi
08.05.2016 23:38
| | |
13385

Foto galeri Video galeri

Milletvekillerinden il başkanlarına kadar yüzlerce CHP'li Beykoz İlçe teşkilatı tarafından hazırlanan dayanışma Yemeği için Beykoz'a geldi.

Başkan Mahir Taştan'ın ev sahipliğinde Kavacık Aşşrom Restaurant'ta gerçekleştirilen Dayanışma Yemeği'nde CHP, Beykoz'da gövde gösterisi yaptı. TBMM Meclis Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'nin de katıldığı davette en büyük ilgiyi CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile birlikte salona giriş yapan Gamze Akkuş İlgezdi gördü. CHP'nin geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği 'parti içi önseçim'de İstanbul'da en yüksek oyu alan Gamze Akkuş İlgezdi, salondakilerle tek tek selamlaştı. Milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi, Gürel Tekin ve İlhan Kesici'nin bulunduğu masaya gelerek herkesle selamlaşan İlgezdi, bu masaya oturmayarak yan masaya geçmeyi tercih etti. Öte yandan program boyunca sürekli cep telefonunu kontrol eden Hamzaçebi'nin Gamze Akkuş İlgezdi'nin salona gelişinden kısa bir süre sonra programdan ayrılması da dikkat çekti.

CHP Beykoz İlçe teşkilatı, oldukça yoğun bir katılımın olduğu organizasyonda, partili üst düzey yöneticilerini Beykoz'da ağırladı. CHP'li ve aynı zamanda 1. Bölge Milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel gibi isimler, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan tarafından ağırlandı. CHP'li eski Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt gibi isimlerin de katıldığı yemekli organizasyona, yine CHP Beykoz'un İlçe eski Başkanları Hızır Yılmaz, Bahadır Yavuz, Musa Aksu gibi isimler de katılım gösterdi. Son İlçe Başkanı Şevket Arıkan da salona gelen isimler arasındaydı ve Arıkan, CHP'li Milletvekilleriyle kucaklaşarak, bir süre onlarla sohbet etti.

'Mahir Taştan ve genç ekibi sahneye çıktı'

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan programda CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat gibi isimler kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Başkan Taştan, CHP'nin 2019'da Beykoz'u alacağını iddia ederek, salonu dolduran Beykozlulara bu amaç için çalışmaya 'söz' verdirirken, İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ise 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin İstanbul'u almak istediğini kaydetti.

Konuşmaların yanısıra CHP'nin seçim müzikleri ve Deniz Gezmiş marşları da geceye damgasını vurdu. Tıpkı CHP Beykoz İlçe Kongresi'nde olduğu gibi ekibiyle birlikte piste gelerek marşlara eşlik eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, bu sırada çalan halay müziğine de dayanamayarak, partililerle birlikte halay çekti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP, Mahir Taştan, Gamze Akkuş İlgezdi, Akif Hamzaçebi, Gürsel tekin, İlhan Kesici

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"