CHP Beykoz İlçe Başkanlığı basın açıklaması

  • 03.05.2020 16:33
  • Güncelleme: 03.05.2020 16:34
  • Okunma: 8065 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun açıklaması üzerine başlayan sürece yönelik bir açıklama yaptı.
CHP Beykoz İlçe Başkanlığı basın açıklaması

Sataloğlu, Sempozyum için harcanan parayı sorgularken, Beykoz Belediyesi de Sataloğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı bir basın açıklaması yaparak, Beykoz’un çıkarlarına sonuan kadar savunmaya devam edeceklerini söyledi.

Açıklamada şöyle denildi:

Beykoz Belediyesi tarafından belediye meclis üyemiz CEMAL SATALOĞLU' na yönelik yapılan açıklamayla ilgili olarak, Beykoz kamuoyunun gerçekleri görmesini sağlaması  CHP Beykoz ilçe yönetiminin ve CHP Beykoz Belediye Meclis grubumuzun  asli görevidir.

Belediye meclis üyemiz Cemal Sataloğlu'nun, Beykoz Belediyesi’nin ''Sempozyum organizasyonu'' adı altında ihale yaparak 3 milyon 729 bin lirayı 3 ayda nereye, nasıl harcadınız sorusu maalesef  Beykoz Belediyesi’ni yönetenleri fazlasıyla rahatsız etmiş ki, meclis üyemiz hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını ifade etmek zorunda kalmışlardır.

Beykoz kamuoyu ve bizler ibretle bu filmi defalarca izlememize rağmen, hala bıkmadan usanmadan, Beykozlu her geçen gün fakirleşirken, CHP İlçe Yönetimi ve meclis grubu olarak, Beykoz halkının paralarının böyle harcanmasını sorgulayacak, çarçur edilmesine  müsaade etmeyecek ve ilçemizin çıkarlarını sonuna kadar SAVUNMAKTAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ.

Kamuoyuna Saygıyla duyururuz.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı